AktualnościPolityka

Szokujące fakty na temat niemieckiego zamachu stanu. Chcieli IV Rzeszy w sojuszu z Rosją!

W Niemczech trawa obława na członków organizacji „Obywatele Rzeszy”. Ekstremiści planowali zamach stanu w Niemczech oraz odnowienie porządku politycznego i granic z czasów III Rzeszy. Wśród spiskowców duchowni, dowódcy armii oraz członkowie służb specjalnych.

r e k l a m a

Prawicowa organizacja „Obywatele Rzeszy” działała w Niemczech legalnie do 2020 roku. Jej członkowie podważali legalność władz Niemiec po 1945 roku i dążyli do odnowienia Rzeszy Niemieckiej w granicach z 1939 roku.

Mimo jawnego podważania systemu demokratycznego organizacja ta działała legalnie do 2020 roku. Wśród jej członków i sympatyków byli duchowni oraz ludzie związani z wojskiem i służbami specjalnymi. Mieli oni planować zamach stanu nie wykluczając działań zbrojnych.

Do chwili obecnej zatrzymano 25 osób. W obławie bierze udział około 3000 policjantów. Policja weszła do kilkuset mieszkań rekwirując broń oraz ekstremistyczne materiały propagandowe.

Co ciekawsze „Obywatele Rzeszy” swoimi działaniami planowali zainteresować Rosję i z jej wsparciem prowadzić działania terrorystyczne i polityczne.

Przywódcą IV Rzeszy Niemieckiej miał zostać książę Heinrich XIII Reuss przedstawiciel pruskiej szlachty.

Źródło: pp

fot. ilust.

r e k l a m a
Facebook Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *