Sensacyjny kandydat na nowego trenera reprezentacji Polski! [WIDEO]

Na giełdzie nazwisk kandydatów na nowego trenera reprezentacji polski w piłce nożnej pojawiają się znane nazwiska. Do grona utytułowanych trenerów z kraju i zagranicy dołączył nowy kandydat. Koniec kryzysu trenerskiego może nadejść z Białegostoku!

Reprezentacja Polski w piłce nożnej została bez trenera. Nieoczekiwana dezercja Sousy postawiła PZPN w trudnej sytuacji. Drużyna którą czekają ważne mecze barażowe przed katarskim mundialem potrzebuje pilnego wsparcia i uspokojenia sytuacji.

Na liście kandydatów na stanowisko selekcjonera reprezentacji pojawiają się głównie polskie nazwiska. Adam Nawałka, Czesław Michniewicz, Jerzy Brzęczek to tylko kilku kandydatów o których dyskutują kibice.

Nieoczekiwanie pomoc dla reprezentacji Polski przyszła z Białegostoku. Internauci przypominają liczne wypowiedzi i deklaracje Krzysztofa Kononowicza związane z objęciem reprezentacji. Znany youtuber i były polityk i działacz społeczny na wielu filmach rzeczowo i merytorycznie wypowiadał się o grze reprezentacji oraz tajnikach sztuki trenerskiej. Kononowicz bezbłędnie analizował mecze oraz pracę byłych już trenerów reprezentacji.

Internauci szeroko komentują szanse i potencjał Kononowicza na objęcie reprezentacji w kluczowym dla niej momencie. Kononowicz który nieraz wykazał się ponadprzeciętnymi umiejętnościami może być liczącym się kandydatem. Obecnie bezrobotny od ponad 25 lat były kandydat na prezydenta miasta Białegostoku jest gotowy objąć polskich piłkarzy opieką od zaraz co jest dodatkowym jego atutem.

Kolejnym niezaprzeczalnym plusem kandydatury Krzysztofa Kononowicza jest fakt, że posiada on zalążek swojego sztabu szkoleniowego. Kandydatem na specjalistę od wyżywienia oraz odnowy biologicznej zawodników mógłby być Wojciech Suchodolski zamieszkujący obecnie z Kononowiczem na ul. Szkolnej 17.

Jak nieoficjalnie dowiadujemy się, także jego manager Sławomir Nowak jest zwolennikiem takiego pomysłu.

Zawód – hejter. Białostockie wojny youtuberów

Źródło: YT/PP

fot.ilust.

Facebook Comments