Nowy rekord Polski? 31 punktów karnych w 120 sekund! [WIDEO]

Totalne lekceważenie przepisów ruchu drogowego, brawura i skrajna nieodpowiedzialność doprowadziły do kumulacji 31 punktów karnych dla kierowcy osobowego opla. Tego wątpliwego wyczynu dokonał w zaledwie 2 minuty. Dzięki nagraniu otrzymanemu na skrzynkę Stop Agresji Drogowej został namierzony przez policjantów, a jego sprawa trafiła do sądu.

r e k l a m a

Mężczyzna urządził sobie rajd w centrum Gliwic, popełniając przy tym szereg rażących wykroczeń. Jego poczynania zostały zarejestrowane przez innego kierującego i przesłane na skrzynkę Stop Agresji Drogowej. Policjanci namierzyli mającego rajdowe zapędy mężczyznę i podliczyli wszystkie drogowe wykroczenia.

Za wyprzedzanie na przejściu i skrzyżowaniu, za niezastosowanie się do nakazu jazdy z prawej strony znaku, a także jazdę z pasa do skrętu w lewo na wprost i przejazd przez linię podwójną ciągłą oraz powierzchnię wyłączoną skumulował łącznie 31 punktów karnych. Sprawa została skierowana do sądu, który może wymierzyć karę grzywny do 30 tysięcy złotych i zakaz prowadzenia pojazdów.

Źródło: policja.pl

fot. arch./wideo: policja.pl

r e k l a m a
Facebook Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.