Obostrzenia wracają! Padła konkretna data

Od czasu napaści Rosji na Ukrainę pandemia odeszła w cień. Od kilku tygodni temat jednak powraca. W mediach coraz częściej padają ostrzeżenia przed kolejną falą COVID…

r e k l a m a

Zbrodnicza napaść na Ukrainę zmieniła medialną narrację. Uwaga opinii publicznej z pandemii, szczepień oraz maseczek przesunęła się na wojnę na wschodzie.

Od kilku tygodni temat pandemii jednak powraca. Znów pojawiają się statystyki zakażeń, hospitalizacji oraz apele o szczepienie się kolejną dawką.

W Polsce covid-eksperci wskazują jesień, jako czas nadejścia kolejnej fali koronawirusa. Od setek lat sezon grypowy przypada właśnie na jesienną porę roku.

Mimo to w Niemczech już ujawniono datę kiedy ZAPLANOWANO nadejście kolejnej fali COVID oraz wprowadzenie obostrzeń. Nasi zapobiegliwi zachodni sąsiedzi wyznaczyli na dni od 1 października do 7 kwietnia 2023 czas kiedy wrócą do maseczek. Przymus maseczkowy ma obowiązywać w szkołach, transporcie publicznym i obiektach handlowych.

W Polsce sezon grypowy przypada w podobnym terminie. Może to oznaczać kolejną falę koronawirusa wraz z jej otoczką taką jak maseczki, przymus szczepionkowy czy kawarantanny…

Źródło: pp

fot. ilust.

r e k l a m a
Facebook Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *