AktualnościPiłka nożnaSport

Ostatni sprawdzian reprezentacji przed Katarem. Polska – Chile 1:0

Mecz reprezentacji Polski z Chile to ostatni sprawdzian kadry przed wyjazdem na mistrzostwa w Katarze. Mecz który przeniesiono na stadion Legii zakończył się 1 – 0 dla reprezentantów Polski.

r e k l a m a

Reprezentacja Polski rozegrała ostatni mecz towarzyski przed wyjazdem na Mundial w Katarze. Piłkarze Czesława Michniewicza w pierwszej połowie nie zachwycili. Mecz toczył się głównie na połowie Polaków. Wyraźna przewaga Chile.

Warto zaznaczyć, że Polacy wyszli na spotkanie w częściowo rezerwowym składzie. W bramce wystąpił Łukasz Skorupski a w ataku zabrakło Roberta Lewandowskiego.

Na początku drugiej połowy Polacy nadal utrzymali defensywny styl gry. Chwilami Chilijczycy dominują nawet w polskim polu karnym.

85 minuta. Gol dla Polaków zdobyty przez Krzysztofa Piątka który wszedł w na boisko w drugiej połowie.

Fatalny mecz reprezentacji Polski. Chwilami Polacy nie wychodzili z własnego pola karnego. Jeśli plan Czesława Michniewicza polegał na wprowadzeniu w błąd przeciwników z grupy w Katarze to obecnie nawet Arabia Saudyjska może liczyć na wysokie zwycięstwo z Polakami. Bramka zdobyta przez Piątka po stałym fragmencie gry nie zmieniła obrazu gry Polaków.

Pierwszy mecz Polaków na Mundialu już za 6 dni…