Pamiętasz Jacka z „Ich Troje”? Zobacz co dziś robi 53-latek

Jacek Łągwa wraz z Michałem Wiśniewskim stworzyli zespół „Ich Troje”. Ogromna popularność, pieniądze i upadek zmieniły 53-latka.

r e k l a m a

Jacek Łągwa w 1995 roku wspólnie z Michałem Wiśniewskim założyli zespół który szybko zdobył popularność. Niebanalna osobowość twórców i charakterystyczne teksty dały im na przełomie wieków ogromną sławę i pieniądze.

Losy muzyków potoczyły się różnie. Dla Jacka Łągwy przełomowy był rok 2007. Ciężki rozwód a następnie tętniak mózgu poważnie zachwiały życiem artysty.

Zrobili tomografię i okazało się, że mam tętniaka wielkości fasoli. Od razu zabronili mi wstawania z łóżka. Nie mogłem nawet na nim siadać. A wcześniej przez tydzień zupełnie się nie oszczędzałem – mówił „Super Expressowi” Jacek z „Ich Troje”.

Kariera muzyczna po wyhamowaniu kariery „Ich Troje” nie potoczyła się dla Łągwy pomyślnie. W 2019 roku z powodu kłopotów finansowych ogłosił on bankructwo.

Mimo przeciwności Łągwa stara się aktywnie uczestniczyć w życiu muzycznym. Pojawia się na koncertach „Ich Troje” i w jubileuszowych produkcjach.

Łągwa zmienił także radykalnie swój wygląd. Krótko przystrzyżony okularnik zapuścił włosy. Często tez prezentuje się z modnym zarostem.

Zerwijcie stare plakaty ze ścian… Jacek Ł. wygląda właśnie tak – informował muzyk na Instagramie.

Źródło: pp

fot.insta./arch.

r e k l a m a
Facebook Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.