Koronawirus to spisek! Prezydent Zielonej Góry na tropie wyjaśnienia afery COVID`owej?

Prezydent miasta Zielonej Góry, Janusz Kubicki ogłosił swoją teorię dotyczącą pandemii. Na facebook`u zdradził kto stoi za aferą kowidową.

Janusz Kubicki to samorządowiec związany z woj. lubuskim. Obecnie pełni funkcję prezydenta miasta Zielonej Góry. Od czasu gdy na facebook`u ujawnił swoje przemyślenia na temat pandemii COVID-19 stał się medialną gwiazdą.

Do słynnego wpisu sprowokował Kubickiego były minister zdrowia Łukasz Szumowski.

On leci do kraju z którym chcemy zamknąć granice, z którego nie będziemy wpuszczać samolotów. Kurde czyli jego zdaniem ten wirus nie jest niebezpieczny bo można i latać i chodzić po plażach bez maseczki po prostu luz, bluz – napisał Kubicki.

Są też inni politycy którym dostało się przy okazji przemyśleń Janusza Kubickiego. Tak pisze o Rafale Trzaskowskim:

Nie boi się z cała rodziną pojechać setek kilometrów i być na zatłoczonych plażach – tam nie ma wiarusa – ale boi się wysłać dziecko do szkoły przysłowiowe dwieście metrów od domu? Kurde to kiedy jest szczery, kiedy mówi prawdę? – zastanawia się polityk.

Ale kluczem do wyjaśnienia kowidowego spisku jest tajemnicza GRUPA BILDERBERGA!

W ubiegłym roku Trzaskowski był na tajnym spotkaniu „Grupy Bilderberg”.To międzynarodowe, tajne stowarzyszenie osób ze świata polityki i gospodarki organizujące spotkania, w których bierze udział od 120 do 150 osób, złożonych z najwyższej rangi polityków, członków zarządów wielkich instytucji międzynarodowych, znaczących fundacji, banków i korporacji o globalnym zasięgu i wpływie. Ciekawe o czym oni rozmawiali na takim spotkaniu? A może właśnie o tym jak nas wszystkich ogłupić wirusem? Bo społeczeństwo, które się boi jest gotowe na wiele wyrzeczeń. Ciekawe kto na tym wszystkim zrobi? – napisał na FB samorządowiec.

Grupa Bilderberg jest stowarzyszenie skupiające najbardziej wpływowe osoby ze świata polityki i biznesu. Działa od 1954 roku. Wiele osób utożsamia to gremium z mitycznym NWO. Członków grupy oskarża się także o ukryte praktyki masońskie.

Politycy nie bali się wirusa żeby nas posłać na wybory do urn, ale wmawiają nam, że mamy się bać wirusa kiedy trzeba iść do szkoły. Wmawiali nam że nie wolno się przemieszczać, nie wolno wchodzić do lasu, ale sami wypoczywają jak gdyby nigdy nic za granicą, nie robiąc sobie nic z tego co mówią, z własnych ostrzeżeń – pisze dalej.

Na końcu Kubicki stawia pytanie o prawdę której nie znajduje w postępowaniu polityków oraz mediach.

Na podstawie: facebook.com

Facebook Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.