AktualnościCOVID

Piąta fala czyli „Tsunami depopulacyjne” dla Polski?!

Eksperci z międzynarodowych ośrodków badawczych przewidują dla Polski katastrofalny wzrost zachorowań na COVID już w połowie lutego. Opóźniona piąta fala ma skutkować 100 tys. zakażeń dziennie i liczą zgonów nie notowaną od czasów II wojny światowej!

Niezależne instytuty badawcze z których symulacji korzysta polski rząd przewidują, że kolejna fala COVID dotrze do Polski najpóźniej w połowie lutego. Podobnie jak poprzednie fale stanie się to około 30 dni po szczycie zachorowań w krajach na zachodzie kontynentu. Obecnie w krajach takich jak Francja notuje się zakażenia na poziomie nawet 300 tys. dziennie.

Według symulacji w Polsce skala dziennych zakażeń osiągnie 100 tys. Taki stan rzeczy ma nastąpić już w okolicach połowy lutego b.r. Oznacza to, że na przełomie lutego i marca może przyjść fala zgonów niespotykana od czasów II wojny światowej. Szacuje się, że dziennie może umierać nawet 10 tys. osób!

Lek na COVID tylko dla VIP-ów?! Skandaliczna decyzja rządu

Taki przebieg „piątej fali” oznacza także totalną zapaść służby zdrowia czyli tysiące kolejnych zgonów wynikających z braku opieki medycznej nad np. przewlekle chorymi czy opóźniona pomoc dla ofiar wypadków.

Obecnie wiele szpitali w całym kraju tworzy dodatkowe oddziały covidowe. Zamawiane są także kontenery na zwłoki oraz sprzęt medyczny.

Bill Gates znów szokuje. „Covidowy prorok” zachwala omikron i szczepienia!

Źródło: pp

fot.ilus.

Facebook Comments