Polacy chcą marznąć zimą dla Ukrainy?! Polityk usunął swój skandaliczny wpis

Zbigniew Gryglas poseł PiS minionej kadencji a obecnie członek rady nadzorczej Polskiej Grupy Energetycznej stwierdził w mediach społecznościowych, że warto marznąć zimą by powstrzymać Putina. Wpis który wywołał burze w internecie został szybko usunięty przez autora.

r e k l a m a

Prominentny polityk związany z PiS, który obecnie zasiada w radzie nadzorczej PGE zamieścił w mediach społecznościowych kontrowersyjny wpis. Sugeruje w nim, że warto w zimie marznąć by powstrzymać Putina w jego ataku na Ukrainę.

„Nawet gdybyśmy musieli trochę pomarznąć to warto. To cena wolności” – napisał Gryglas na Twitterze.

Po burzy jaka rozpętała się pod wpisem, Gryglas usunął swój post. Komentarze internautów nie pozostawiły na nim suchej nitki. Internauci wskazali naiwność polityka, który upatruje możliwość zatrzymania Putina przez zimne kaloryfery w Polsce.

Wskazano także postawę innych krajów dla których priorytetem jest dobro własnych obywateli. Od początku wojny na Ukrainie eksport ropy i gazu z Rosji rośnie a odbiorcy tacy jak Włochy, Niemcy czy Niemcy nie zamierzają ograniczać konsumpcji rosyjskich surowców kosztem własnych obywateli.

Źródła: tt/pp

fot.ilust.

r e k l a m a
Facebook Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.