112Aktualności

Policja prosi o pomoc. Poszukiwany sprawca obrabowania grobu, wyznaczono nagrodę

Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Łodzi prowadzi czynności w sprawie ograbienia zwłok na cmentarzu świętego Rocha w Łodzi. W wyniku przestępstwa utracony został złoty zegarek obsadzony diamentami oraz złota spinka do krawata, również obsadzona diamentami. Za pomoc we wskazaniu sprawcy kradzieży wyznaczono nagrodę w wysokości 30 tysięcy złotych.

Funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Łodzi prowadzą czynności w sprawie ograbienia zwłok, które miało miejsce na cmentarzu świętego Rocha  w Łodzi przy ulicy Zgierskiej 141. W wyniku przestępstwa utracony został złoty zegarek obsadzony diamentami wartości około 40 tysięcy złotych oraz złota spinka do krawata, również obsadzona diamentami, o wartości około 7 tysięcy złotych.

W porozumieniu z Prokuraturą Rejonową Łódź- Bałuty, rodzina zmarłego wyznaczyła nagrodę w wysokości 30 tysięcy złotych dla osoby, która wskaże sprawcę, bądź w istotny sposób przyczyni się do ustalenia osób odpowiedzialnych za to przestępstwo, lub pozwoli na odzyskanie skradzionego mienia.

Wszystkie osoby, które mogą pomóc, proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Łodzi ulica. Pienista 71, lub kontakt telefoniczny pod numerami  47 841 14 50  (w godzinach 08:00-16:00) oraz +48 789-442-628 (w godzinach 08:00-20:00), a także telefon alarmowy 112 (całodobowo). Zapewniamy pełną anonimowość.

źródło: policja.pl

fot.ilust./tamże

Facebook Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *