Policja szuka świadków groźnego wypadku w którym zginęło dziecko

Policjanci z komendy miejskiej w Opolu poszukują świadków wypadku drogowego z 21 listopada br. Do zdarzenia doszło na 224 kilometrze autostrady A4. Tam, w wyniku zdarzenia drogowego, śmierć poniósł kierujący i jego 12-letnia córka. Dwaj inni pasażerowie z poważnymi obrażeniami trafili do szpitala. Wszystkie osoby, które były świadkami tego wypadku, proszone są o kontakt z funkcjonariuszami Komendy Miejskiej Policji w Opolu pod numerem telefonu 47 861 26 41.

r e k l a m a

Do tego tragicznego wypadku doszło 21 listopada br. około godziny 13:35 na opolskim odcinku autostrady A4 w kierunku na Wrocław (224,7 km). Tam, kierujący zespołem pojazdów ciężarowych marki Renault wraz z naczepą, miał najechać na tył poprzedzającego Forda, którym podróżowała czteroosobowa rodzina (ojciec i troje dzieci). Osobówka natomiast, miała siłą odrzutu uderzyć w jadącą przed nią scanię z naczepą. W wyniku doznanych obrażeń na miejscu zginął kierujący i jego 12-letnia córka. Dwaj pozostali pasażerowie – dzieci w wieku lat 9 i 15 – trafili z poważnymi obrażeniami do szpitala.

W sprawie toczy się prokuratorskie śledztwo. Stąd apel do osób, które były świadkami tego wypadku drogowego, z prośbą o kontakt z funkcjonariuszami z Komendy Miejskiej Policji w Opolu pod numerem telefonu 47 861 26 41.

źródło: policja.pl

fot. arch.

r e k l a m a
Facebook Comments