CelebryciPolska

Polityk ujawnił szokujące tajemnice Sejmu! Seks i głosowania na dwie ręce to codzienność?

Legenda polskiej polityki i celebryta ogłosił zakończenie swojej kariery parlamentarnej. Przed zrzeczeniem się mandatu zdradził mroczne sekrety polskiego Sejmu!

r e k l a m a

Krzysztof Kononowicz, białostocki samorządowiec, celebryta i youtuber stwierdził, że zrzeka się mandatu posła. Swoje zaskakujące oświadczenie uzasadnił wiekiem. 59-latek przy okazji zrzeczenia się mandatu poselskiego stwierdził iż, w Sejmie poznał wiele nieprawidłowości.

Na pytanie o swojego następcę oświadczył, że ewentualny przyszły poseł musi znać zasady głosowania „na dwie ręce” oraz tajemnice sejmowego basenu.

>>> ZOBACZ NAGRANIE<<<

Ponadto współlokator Kononowicza stwierdził, że żałuje że nie spotkał się z królową Elżbietą II gdzie był zaproszony.

Obaj celebryci – Krzysztof Kononowicz i Wojciech Suchodolski podzielili się także wielkim żalem po śmierci Elżbiety II i nie wykluczone jest ich uczestnictwo w potrzebie królowej.

Mimo częstych wizyt opieki społecznej oraz policji z Komisariatu III – Białystok obaj celebryci pozostają na wolności  unikając leczenia w trybie zamkniętym podobnie ja uważający się za króla Polski Lech XI o którym pisaliśmy na naszych łamach.

Król Polski Lech XI nagrał swoje orędzie. Popierają go polscy duchowni?! [WIDEO]

Źródło: YT- Mleczny Człowiek/PP

fot. arch.

r e k l a m a
Facebook Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *