AktualnościPolitykaPolska

Polska jest tam gdzie rządzą ludzie Tuska. Szokujące słowa premiera rządu 13 grudnia!

Służby prasowe rządu Donalda Tuska opublikowały wypowiedzi premiera komentującego wybory samorządowe. Według lidera rządu 13 grudnia, Polska jest tam, gdzie rządzi PO – KO.

KPRM opublikowała wypowiedzi Donalda Tuska po drugiej turze wyborów samorządowych. Szef rządu 13 grudnia stwierdził, że przejęcie władzy od polityków PiS świadczy o odzyskiwaniu Polski. Według Tuska miesca w których rządzili działacze PiS nie zaliczyła się do Polski.

Upada dzisiaj mit o tym, że w Polsce są bastiony jakieś partii, bastiony PiS-u. W każdym województwie, każdej gminie, każdym powiecie jest Polska z różnymi poglądami, z różnymi interesami różnych ludzi, różnych środowisk.- stwierdza Tusk.

Donald Tusk nie odniósł się do przyszłości społecznej czy gospodarczej Polski po wyborach samorządowych. Jedynym skutkiem wyborów samorządowych według premiera rządu 13 grudnia jest dojście jego działaczy do władzy.

Jeśli, szczególnie w najbardziej atrakcyjnych miejscach, porównamy wyniki dwóch głównych sił politycznych, a więc Platformy Obywatelskiej i PiS-u, to mam rzeczywiście chyba powody do satysfakcji. PiS w wielu miejscach po prostu zniknął. – oznajmił Tusk.

Jednocześnie szef PO-KO zachęcił do udziału w wyborach europejskich, w których także celem i programem jego ugrupowania jest eliminacja ugrupowań konserwatywnych i patriotycznych ze struktur europejskich.

Tusk obiecał skromny rząd, teraz kupuje luksusowe limuzyny dla swoich ministrów

źródło: pp/kprm

fot. ilust. arch.

Facebook Comments