Piłka nożnaSport

Reprezentacja Polski zagra w Katarze!!! Szwedzi rozbici w barażu

Dzisiejszy mecz rozegrany na Stadionie Śląskim był barażowym meczem o udział w finale piłkarskich mistrzostw świata w Katarze. Po zaciętym meczu, zwyciężyła reprezentacja Polski!

Reprezentacja Polski pod wodzą nowego trenera Czesława Michniewicza wyszła do gry w żelaznym składzie: Szczęsny, Glik, Bielik, Bednarek, Cash, Góralski, Moder, Zieliński, Szymański, Lewandowski.

Na stadionie zasiadł komplet widzów pełnych niepokoju po słabym występie reprezentacji Polski w meczu ze Szkocją.

Pierwsze minuty deszczowego meczu to wyrównana agresywna gra obu drużyn. 10 minuta pierwszy strzał na bramkę, tuż obok słupka Robert Lewandowski. Dwie minuty później pierwsza interwencja Szczęsnego. Wyrównana pierwsza połowa kończy się wynikiem bezbramkowym.

Druga połowa za Góralskiego Krychowiak.

47 minuta, karny dla Polski 1:0! 75 bramka Roberta Lewandowskiego dla Polski. Szwedzi zaczynają pościg i grają agresywnie. 65 minuta zmiany w reprezentacji Szwecji. Napór na bramkę Szczęsnego rośnie.

71 minuta 2:0!  Po kontrze Zieliński sam na sam z bramkarzem nie marnuje szansy. Kwadrans do końca meczu. Szwedzi zaczynają desperackie ataki, reprezentacja Polski czeka na kontry. Żółta kartka dla Lewandowskiego za utrudnianie wznowienia gry.

Na ostanie 10 minut selekcjoner Szwedów wpuszcza na boisko Ibrahimovica. Szwedzi desperacko szukają bramki kontaktowej. Cztery zmiany w reprezentacji Szwecji. Zaciętą końcówkę meczu kontrolują Polacy. Dodatkowe cztery minuty dla Szwedów…

Koniec meczu. Reprezentacja Polski jedzie do Kataru!

Lewandowski w Barcelonie!

Podczas meczu nie zabrakło “pozdrowień” dla zbrodniarza wojennego z Kremla w formule “**** Putina” jakie słuchać było z trybun Stadionu Śląskiego.