CiekawostkiKościółPolska

Polski ksiądz na tropie homoseksualnego lobby w polskim Kościele?

Ksiądz Ryszard Halwa nie raz był gwiazdą tabloidów i portali internetowych. Duchowny prowadzący fundację oraz liczne inicjatywy medialne tym razem napisał list otwarty dotyczący homoseksualizmu, wśród którego księży treść publikuje jego portal internetowy.

Ksiądz Ryszard Halwa opublikował na swoim portalu pytania do Marty Titaniec, Prezesa Fundacji Świętego Józefa. Halwa apeluje o pilną odpowiedź na pojawiające się wątpliwości dotyczące działania fundacji św. Józefa.

Portal Opcja Benedykta opublikował pismo, które do Pani Prezes skierowali wierni twierdzący, iż w wiarygodnych źródłach kościelnych uzyskali informacje dotyczące sposobu działania Fundacji św Józefa, gospodarowania środkami, które wydają się dość zaskakujące. W szczególności Fundacja ma działać w oparciu o dyrektywę, iż „w sprawach kapłanów oskarżonych o różne przestępstwa seksualne, należy dążyć do tego, by diagnozowali ich psychologowie czy seksuologowie, którzy są niewierzący, gdyż to zapewnia najlepszą rzetelność” i „nie ma w tym zakresie znaczenia nawet to, że tacy specjaliści są czynnymi homoseksualistami”. W związku z przygotowywaną publikacją, bardzo proszę o komentarz Pani Prezes do publikacji z portalu Opcja Benedykta. Czy rzeczywiście Fundacja działa na opisanych zasadach? – pisze Halwa.

Pytania duchownego są istotne w dyskusji dotyczącej homoseksualizmu w polskim Kościele. Do czasu publikacji artykułu na naszym portalu nie ukazała się odpowiedź na tezy księdza Halwy.

Ksiądz pomoże przy zapłodnieniu! Nowa inwestycja zakonnika-biznesmena

Źródło; prawy.pl/pp

fot. GD

Facebook Comments