CiekawostkiKościółPolska

Profanacja u salezjanów? Skandaliczne zachowanie księdza zobaczyła cała Polska!

Ksiądz Michał Woźnicki znany jest ze swojej działalności w serwisie YouTube. Ubiegłej nocy wraz z grupką swoich zwolenników próbował się wedrzeć do salezjańskich obiektów zajmowanych przez młodzież. Powodem awantury i interwencji policji była walka z rzekomą profanacją krzyża.

Michał Woźnicki ksiądz usunięty z zakonu salezjanów i eksmitowany z klasztoru w Poznaniu wciąż nie zaniechał swojej szkodliwej działalności. Otoczony grupką czworga wyznawców uzbrojonych w kamery wywołał kolejna awanturę przy Woronieckiej 9.

r e k l a m a

Tym razem były zakonnik szukający wciąż atencji w internecie sprowokował awanturę o rzekomą profanację krzyża na podwórzu salezjanów.

Przy jednym ze starych krzyżów, który nie pełni już funkcji liturgicznych ani nie jest obiektem kultu ustawiono rower. Stało się to pretekstem do wywołania przez byłego zakonnika awantury filmowanej przez jego zwolenników.

Na oczach młodzieży, wychowanków salezjańskich Woźnicki siłował się z jednym z księży próbując wedrzeć się do obiektów zajmowanych przez młodych ludzi.

r e k l a m a

Podczas interwencji policji Woźnicki tradycyjnie rozpoczął modły próbując wciągnąć policję w zakłócanie obrzędów religijnych. Przez kilkanaście minut modlił się do roweru ustawionego obok krzyża skrzętnie kontrolując reakcję policji.

Profesjonalizm policjantów i racjonalna reakcja salezjanów zakończyła „występy” Woźnickiego przed godziną 23 kiedy to oddalił się z Woronieckiej wraz ze swoimi zwolennikami.

Konflikt księdza Woźnickiego z salezjanami i poznańską kurią trwa od wielu lat. Woźnicki kontynuuje swoją jednoosobową krucjatę przeciwko Mszy Świętej posoborowej, sprzeciwiając się władzy duchownej i nauczaniu papieży w tym Jana Pawła II. Były salezjanin ignoruje także wyroki władzy świeckiej i mimo nakazów eksmisji zajmuje obiekty salezjańskie.

Swoją działalność wraz z grupką wiernych prowadzi głównie w internecie szukając atencji w awanturach i konfliktach transmitowanych na żywo przez swoich wyznawców.

Całość ponad godzinnej awantury u salezjanów można zobaczyć pod tym >>>LINKIEM<<<

Źródło: pp

fot.yt

r e k l a m a
Facebook Comments

Jeden komentarz do “Profanacja u salezjanów? Skandaliczne zachowanie księdza zobaczyła cała Polska!

  • Ma prawo do własnej przesoborowej Mszy Świętej którą powinni umożliwić mu do prywatnego odprawiania ale coraz bardziej przegina. Powinien się gdzieś podleczyć.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *