AktualnościCiekawostki

Przepowiednie Nostradamusa na 2023 rok. Szokujące wizje także dla Polski

Nostradamus to najsłynniejszy jasnowidz w dziejach Europy. Już za swojego życia był legendą. Nostradamus trafnie przewidział takie wydarzenia jak rewolucja francuska, II wojna światowa czy atak na WTC z 11 września 2001. Okazuje się, że istnieją także jego wizje dotyczące czasów nam współczesnych.

r e k l a m a

Dokonania Nostradamusa są niepodważalne. Przewidział on trafnie wiele historycznych wydarzeń. Wizje Nostradamusa są zapisane w formie szyfrowej, z tego względu ich zrozumienie często następuje dopiero po wydarzeniu które sygnalizował.

Badacze wskazują, że Nostradamus trafnie przewidział takie wydarzenia jak: II wojna światowa czy atak na WTC w Nowym Jorku.

Wiele osób wskazuje, że odnośnie roku 2022 Nostradamus przewidział śmierć królowej Elżbiety II.

Badacze wskazują, że istnieją także wizje Nostradamusa dotyczące nadchodzącego roku 2023.

r e k l a m a

Jako dotyczący 2023 roku cytat z przepowiedni XVI wiecznego mistyka podaje się wers: Nagła śmierć pierwszego bohatera, zostanie przemieniony i w jego królestwie pojawi się inny. Interpretatorzy i znawcy dzieł Nostradamusa sugerują, że cytat ten może dotyczyć sytuacji na Ukrainie.

Innym cytatem dotyczącym naszych czasów ma być wizja inflacji i głodu: Miód będzie kosztował o wiele więcej niż wosk do świec; Wysoka cena pszenicy sprawi, że człowiek będzie tak poruszony, że zje bliźniego w rozpaczy.

Te cytaty mają dotyczyć czasów nam współczesnych i najbliższych czyli roku 2023. Sprawdzalność dotychczasowych wizji Nostradamusa może napawać obawami o przyszłość.

Znany jasnowidz szokuje! Nadchodzą wydarzenia które mogą zmienić losy ludzkości

Znany jasnowidz i wizjoner Jan Benedykt Kościelny komentuje, że wszelkie przepowiednie oparte na wizjach i wiedzy astrologicznej mają wysoką sprawdzalność. Część z nich może być nieunikniona. Z tego względu Nostradamus zapisywał swoje przepowiednie zaszyfrowując je. Panika wywołana wizjami katastrofalnych zdarzeń mogłaby mieć gorsze skutki do samych wydarzeń.

Źródło: PP

fot. ilust.

r e k l a m a
Facebook Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *