UWAGA: robot-ninja! Rosja ośmieszona na targach zbrojeniowych [WIDEO]

Rosja pod władzą Putina cierpi na kompleksy wobec cywilizowanego świata. Próby pokazania wielkości rosyjskiego przemysłu zbrojeniowego powodują śmiech ekspertów. Kolejna prezentacja rosyjskiej „super broni” stała się hitem internetu!

r e k l a m a

Rosja od czasu upadku Związku Radzieckiego cierpi na kompleks upadłej potęgi. W propagandowych mediach sponsorowanych przez Kreml pojawiają się jednak „perełki” nieznane w świecie zachodu.

Na niedawnych targach zbrojeniowych rosyjski przemysł zbrojeniowy pochwalił się epokowym wynalazkiem. Robot pies-ninja z granatnikiem na plecach ma być postrachem NATO i wyprzedzać współczesną myśl techniczną o dekady!

Taka narracja pojawiła się w kremlowskiej telewizji „RIA-Nowosti”.

Jak się szybko okazało, cudowny produkt rosyjskiej myśli zbrojeniowej to chiński tandetny robot-pies który jest dostępny na Aliexpress za około 1000 USD.

Geniusze z zakresu uzbrojenia, robotyki i sztucznej inteligencji z Rosji ubrali robota służącego do zabawy w tkaniny ukrywające jego mechanizmy i przyspawali mu na plecach bezużyteczny granatnik.

Mistyfikacja na potrzeby propagandy sukcesu zbankrutowanego reżimy z Kremla szybko została wykryta. Rosja kolejny raz stała się pośmiewiskiem światowej opinii publicznej. Eksperci z zakresu techniki wojskowej odmawiają komentowania pokazu robota-ninja solidarnie stwierdzając, że nie zajmują się komedią i wygłupami chorych propagandystów Kremla.

Źródło: pp

fot.YT

r e k l a m a
Facebook Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *