PolitykaPolskaWarszawa

Zepsuli imprezę Tuska! Ursula von der Leyen uciekła przed Polskimi Rolnikami!

Donald Tusk chwali się przyznaniem Polce prezydencji w Unii Europejskiej. Rotacyjne przewodnictwo, które dostają wszystkie kraje UE, rząd 13 grudnia próbuje przedstawić jako swój sukces. Polscy rolnicy wyszli na ulicę, aby pokazać jak dewastacyjna jest polityka Tuska i UE dla Polski i Polaków.

Prawie 20 tys. rolników zgromadził protest w Warszawie zwołany przed ogłoszeniem „wielkiego sukcesu” związanego z przyznaniem z rozdzielnika Polsce prezydencji w UE.

Rolnicy zakończyli swój protest pod gmachem Opery Narodowej gdzie miała gościć Ursula von der Leyen. Mercosur

Przywitanie przez rolników von der Leyen nie udało się, gdyż ta uniknęła wizyty w Operze Narodowej gdzie Tusk świętował prezydencję w UE.

Rolnicy protestowali przeciwko tzw. zielonemu ładowi mającemu na celu zniszczenie przemysłu i rolnictwa w krajach UE oraz umowie Mercosur, która ma na celu likwidację rolnictwa w Europie.

Według niemieckiej prasy Donald Tusk ma za zadanie udawać sprzeciw wobec sprowadzania do Europy żywności z Ameryki Południowej do czasu wyborów prezydenckich w Polsce.

Po tym czasie Tusk ma entuzjastycznie przyjąć umowę wspieraną przez Berlin a prowadzącą do upadku rolnictwa w Polsce i Francji.

Rolnicy są ostaniom dużą grupą społeczną zdolną do protestów i walków o racjonalną gospodarkę i politykę europejską. Obecnie ta grupa społeczna stała się głównym celem dlaUE by Bruksela opanowana przez Berlin mogła wprowadzać antycywilizacyjne prawa w Europie.

Źródło: pp

fot. ilust.

Facebook Comments