Ryszard Petru znów „zabłysnął”. Tym razem zajął się wojną i Putinem

Ryszard Petru nie daje o sobie zapomnieć. Polityk który sam setki razy ośmieszył się swoimi wypowiedziami medialnymi, tym razem zajął się sytuacją geostrategiczną NATO i Polski.

r e k l a m a

Ryszard Petru, była gwiazda okołoplatformianej polityki znów „zabłysnął” swoją wypowiedzią. Jego analiza geostrategiczna wywołała falę memów w internecie których bohaterem stał się Petru.

Podczas spotkania ze swoimi sympatykami Petru ostatnio skomentował sprawę wojny na Ukrainie, zagrożeń dla Polski i NATO.

Petru stwierdził między innymi, że gdyby Rosja „przypadkowo” ostrzelała terytorium Polski byłoby to spowodowane brakiem precyzyjnych pocisków. Skutkiem takich wydarzeń według Petru byłby przepraszający telefon od Putina oraz chaos w NATO.

Były polityk i finansista nazywany także „wybitnym filologiem”, stwierdził także, że Polska jest blisko wydarzeń wojennych ale tylko … z perspektywy globusa.

Jak widać Petru wciąż jest w formie z jakiej dał się poznać medialnie oraz nadal ma „kwalifikacje” do najwyższych urzędów państwowych.

Źródło: pp

fot. arch.

r e k l a m a

Facebook Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *