AktualnościPolitykaPolska

Rząd z najniższym poparciem w historii! Co dalej z Morawieckim?

Rząd premiera Mateusza Morawieckiego notuje sondażowe dno. 47 procent Polaków źle ocenia politykę rządu.

r e k l a m a

Według najnowszego sondażu CBOS, rząd premiera Matusza Morawieckiego osiągnął najniższe notowania w historii. Aż 47 procent Polaków deklaruje się jako przeciwnicy polityki rządu.

Pozytywnie o polityce rządu wypowiada się zaledwie 32 procent badanych.

Polacy są także sceptyczni co do przyszłych skutków działań rządu premiera Morawieckiego. Według 62 procent ankietowanych nie ma szans na poprawę obecnej sytuacji gospodarczej w Polsce.

Mimo bardzo złych ocen rządu w rankingu partii politycznych wciąż na czele utrzymuje się Prawo i Sprawiedliwość.

Słabe oceny premiera Morawieckiego przypominają o dyskusjach na temat zmiany premiera która trwa od kilku miesięcy.

Koniec ery Morawickiego? Wiemy kto ma go zastąpić!

Źródło: CBOS

fot. arch. GD

Facebook Comments

3 komentarze do “Rząd z najniższym poparciem w historii! Co dalej z Morawieckim?

  • Ten rząd jeszcze troche liczy się z ludźmi, ale jak rządy obejmie opozycja, to będzie pokuta narodowa. Podejrzewam, że będziemy na siłę szczepieni, a jak nie, to kary, może zmuszani do chipów. Żeby to nie były wilki w owczej skórze, bo już raz pokazali, że ludzie się nie liczą.

  • Jeżeli Morawiecki pozostanie premierem to PiS może pożegnać z następną kadencją. Polityka prowadzona przez Morawieckiego doprowadziła do sytuacji jaką mamy. Tylko on odpowiada za ten stan rzeczy. W ostatnich wyborach PiS w naszym regionie miał wysokie notowania 60 -70 procent. Teraz wściekłość ludzi sięga zenitu za sprawą Morawieckiego. Czarę goryczy przelewa sprawy ukraińskie. Ten rząd w ogóle nie liczy się z nami obywatelami. Dla nich priorytetem są sprawy ukraińskie. PO na pewno wyborów nie wygra , prędzej lewactwo dojdzie do władzy. Na siłę to próbowała nas szczepić władza PiSowska ale im się nie udało.

  • ludzie mają dość wyzywania Putina od morderców i zwalania winy na Putina za inflację. Czy pisowcy myślą, że Polacy są aż tak głupi? Nie wyzywa się nikogo, a już tym bardziej przywódcę sąsiedniego kraju z duzym arsenałem jądrowym,chyba,że chce się go sprowokować do odpowiedniej reacji .Jakoś wcześniej piosowcy nie wyzywali prezydentów usa , hegemona , który chce nadal rządzić i wtrącać sie do życia innych, czy przywódców Chin czy Korei. Pisowcy też podpadli propagandą szczepionkową, maseczkowaniem, nadal zezwalaniem na aborcję, a w zasadzie zabójstwa dzieci nienarodzonych, utrzymywaniem przymusowych szczepień dzieci , szczepionkami z rtęcią, aluminium i innymi toksynami( jakby rodzic miał być upośledzony umysłowo i nie potrafił podjąć decyzji w sprawie własnego dziecka) , pozwalaniem na wprowadzanie do obrotu żywności nasyconej gifosatem i innymi toksynami, włącznie z gmo, zakazem posiadania broni ( jaki rząd zabrania własnym obywatelom bronić się ? i po co? ) można sobie odpowiedzieć . W Polsce , przy odrobinie dobrych chęci ludziom na prawdę mogłoby dobrze się żyć. Co z masą bogactw naturalnych , które sa na terenie Polski ? Kto odpowie za powikłania poszczepienne i zgony po tzw. szczepionkach ? Wystarczy się rozejrzeć wokół siebie. Młodzi ludzie nagle umieraja po przyjęciu szczepionek, a ci co żyją czują się gorzej. Niektórzy wstydza się przyznać, bo wcześniej byli zwolennikami szczepień, a jeszcze inni sie pewnie okłamują,że pogorszenie zdrowia jest wywołane czymś innym niż szczepionka. no i mandaty. za wykroczenia. Kolejny sposób ściągania pieniędzy z ludzi ? Dlaczego w Polsce każdy , nie ma adwokata z urzędu ? Podobnie jak lekarza rodzinnego . Do opieki niby zdrowotnej nas wręcz zmuszają, szkodliwe szczepionki na siłe wszczepiaja dzieciom ( jakim prawem rząd ma decydować co wstrzykuje się do cudzego ciała!!) , ale opieki prawnej nie zapewniaja wszystkim obywatelom . Każdy powiniem mieć adwokata z urzędu , chyba,że sobie wcześnie, lub potem sam wybrał innego. Bogaci nie maja problemów z wynajęciem adwokata, a biedotę na adwokata nie stać. No i jeszcze 5g. Rząd chcący dobra obywatela nie zezwala na wywołujące nowotwory i inne choroby nasycenie terenu państwa falami elektromagnetycznymi. Za pisu podniesiono jeszcze normy . Wystarczy się rozejrzeć ilu ludzi umiera na nowotwory. Demokracja. Od wyborów do wyborów.
    Oby pojawil się ktoś kogo będzie można z czystym sumieniem wybrać. Z drugiej strony, gdyby nikt nie poszedł do wyborów ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *