CiekawostkiReligiaWIDEO

Seksualny skandal Dalajlamy. Ujawniono nagranie z młodym chłopcem [WIDEO +18]

Falę oburzenia wywołało skandaliczne zachowanie buddyjskiego przywódcy religijnego Dalajlamy. Na ujawnionym nagraniu widać jak duchowny całuje młodego chłopca w usta, a następnie składa mu dwuznaczną propozycję.

r e k l a m a

Oburzenie na całym świecie wywołało publiczne zachowanie Dalajlamy wobec młodego chłopca. Duchowny publicznie całował chłopca w usta, a następnie zachęcał go, aby ten „possał jego język”.

Zachowanie, które miało być żartobliwe, zbulwersowało świadków wydarzenia. Powróciły tym samym plotki o powszechnym homoseksualizmie wśród buddyjskich duchownych oraz wykorzystywaniu seksualnym młodych chłopców przez tybetańskich mnichów.

Do wspólnot zakonników buddyjskich trafiają chłopcy w wieku od 6 do 12 lat, to właśnie oni mają padać najczęściej ofiarami wykorzystywania seksualnego w tybetańskich wspólnotach.

Biuro duchowego przywódcy Tybetańczyków napisało w oświadczeniu, że „pragnie przeprosić chłopca i jego rodzinę, a także wielu przyjaciół na całym świecie za ból, jaki mogły spowodować jego słowa”. „Jego Świątobliwość często “dokucza” ludziom, których spotyka w niewinny i żartobliwy sposób, nawet publicznie i przed kamerami” – przekazano, sugerując, że mnich nie miał złych intencji.

r e k l a m a

Źródło: pp

fot.fot ./ wideo TT

Facebook Comments