Sekundy grozy na polskich drogach [WIDEO]

Do niebezpiecznej sytuacji na drodze krajowej nr 45. Tam, 72-letni kierowca fiata wyprzedzając „na trzeciego” niemal zderzył się z jadącą z naprzeciwka ciężarówką. Świadkami tej sytuacji byli policjanci którzy zarejestrowali zdarzenie i ukarali seniora wysokimi mandatami.

26 maja, policjanci z kędzierzyńsko-kozielskiej grupy Speed prowadzili działania na drodze krajowej nr 45. Właśnie tam, na wysokości Poborszowa, byli świadkami niebezpiecznej sytuacji, do której doprowadził kierowca fiata. Mężczyzna jadąc w kierunku Opola wyprzedził na skrzyżowaniu ciężarówkę z naczepą, nieomal zderzają się czołowo z inną. Kierowca jadącego w przeciwnym kierunku zespołu pojazdów musiał częściowo zjechać na pobocze. Sytuacja ta została zarejestrowana. Na nagraniu wideo można zobaczyć jak niewiele brakowało, żeby doszło do zderzenia.

Funkcjonariusze zatrzymali kierowcę fiata do kontroli, którym był 72-letni mieszkaniec Opola. Za swoją agresywną jazdę senior został ukarany wysokimi mandatami, a na jego konto trafiło 9 punktów karnych.

Źródło: policja.pl

fot. arch./wideo: tamże

r e k l a m a
Facebook Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *