Celebryci

Skandal z udziałem Cezarego Pazury. Aktor przerwał spektakl wyzywając publiczność

Cezary Pazura zdobywa serca widzów nową formą aktywności. Aktor w popularnym serwisie społecznościowym dzieli się swoimi wspomnieniami z kariery aktorskiej. Jedno z nich zaszokowało fanów popularnego „Killera”.

r e k l a m a

Cezary Pazura zdobywa popularność w nowym formacie występów. Aktor występuje obecnie w serii filmów wideo publikowanych w serwisie YouTube.

Widzowie tej serii mają okazję poznać Cezarego Pazurę od nowej strony. Aktor dzieli się swoimi wspomnieniami z planów filmowych i ról teatralnych.

Podczas jednego z nagrań Pazura ujawnił jak przerwał przedstawienie w elbląskim teatrze. Tam to występując z Olafem Lubaszenką natrafił na publiczność mało zainteresowaną kulturalnymi przeżyciami.

W pewnej chwili Pazura przerwał występ zwracając się do części widzów wulgarnymi słowami.

Gram, nagle wstaję i mówię tak: “Ty, ty, ty i ty. Wypie…ć, ale już! Wypie…ć, ku…, już w tej chwili. Przeszkadzacie innym i mnie też! – wyznał Pazura i dodał, że jego “prośba”, którą niesforni widzowie spełnili, została przez resztę widowni nagrodzona dużymi brawami.-opowiada Pazura.

Aktor znany z ról takich jak „Killer” czy „Psy” jest obecnie uważany za wzorzec kultury i dojrzałego aktorstwa. Publiczność wybacza mu nawet liczne występy w reklamach. Do nowych widzów Pazura dociera umiejętnie korzystając z mediów takich jak YouTube czy TikTok.

Źródło: yt/pp

fot. arch. GD.

r e k l a m a
Facebook Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *