Skandal w Warszawie. Rozdawali dzieciom słodycze w kształcie narządów płciowych!

Jedna z warszawskich cukierni wpadła na pomysł akcji promocyjnej w której wykorzystano wypieki w kształcie narządów płciowych. Słodycze tego typu rozdawane były dzieciom czym pochwalili się organizatorzy prowokacyjnej akcji.

r e k l a m a

Cukiernia która swoją nazwą nawiązuje do męskiego narządu płciowego próbuje zbudować swoją popularność na modnych przekazach genderowych. Tym razem jednak akcja promocyjna przekroczyła granice dobrego smaku oraz prawa.

Wypieki odwzorowujące narządy płciowe były rozdawane dzieciom czym cukiernia pochwaliła się w mediach społecznościowych.

Na tego typu działania odpowiedziały liczne środowiska zajmujące się ochroną dzieci i rodzin. Akcję cukierni określono jako seksualizację dzieci, deprawację oraz pedofilię.

Z pewnością jest to prowokacja i perwersja, ponieważ ciastka w takich kształtach (…) otrzymują także dzieci. A zatem mamy do czynienia z perwersją, która przebija wszelkie skale. Bardzo możliwe, że w jakimś obszarze, w jakimś stopniu, mamy do czynienia z promocją pedofilii, a więc z pewnością jest to sprawa, którą powinna zająć się prokuratura – stwierdził Paweł Ozdoba, prezesa Centrum Życia i Rodziny na antenie Pch24.pl.

Warszawska cukiernia jako druga w Polsce wprowadziła tego typu wypieki. Jednak nikt jeszcze nie kierował jawnie produktów tego typu dla dzieci.

Źródło: tt/pp

fot.twitter.com

r e k l a m a
Facebook Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *