PolitykaŚwiat

Śmiertelnie chory Putin nie ma nic do stracenia. III wojna światowa nieunikniona!?

W prasie na całym świecie pojawiły się sensacyjne doniesienia o chorobie Władimira Putina. Według wielu analityków śmiertelnie chory przywódca Rosji nie ma nic do stracenia i będzie zmierzał do globalnej wojny.

Coraz częściej do sieci trafiają doniesienia o chorobie Władimira Putina. Ostatnio temat ten przywołał na swoich łamach brytyjski „The Sun”. Pogłoski o chorobie Putina wywołuje dziwny sposób chodzenia przywódcy Rosji.

Mowa tutaj o prawej, dość nienaturalnie wyprostowanej ręce prezydenta Rosji i wysuniętej nieco naprzód całej lewej części ciała, kiedy ten dumnie przechadza się po czerwonym dywanie moskiewskiego Kremla. Objawy te mają świadczyć o szybko postępującej chorobie Parkinsona prezydenta Rosji.

Według analityków, choroba może tłumaczyć decyzje Putina. Jego polityka jest coraz bardziej konfrontacyjna i przypomina politykę Niemiec poprzedzającą II wojnę światową. Putin stawia coraz dalej idące i niemożliwe do spełniania żądania.

Mimo zbrodniczej aneksji Krymu, Putin jest przyjmowany na salonach politycznych całego świata. Ponadto Rosja podobnie jak ZSRR i III Rzesza współpracuje ściśle z Niemcami. Nord Stream 2, wykluczył część Europy środkowej z kluczowej roli w przesyle gazu na rzecz Niemiec.

Niemcy także coraz mniej kryją się ze swoim sojuszem z Rosją. Ostatnio decyzją Niemiec zatrzymano pomoc wojskową NATO dla zagrożonej agresją Moskwy, Ukrainy.

Niepokojące są także rozmowy USA i Rosji w Szwajcarii. Podobnie jak spotkania polityków Anglii i Francji z Hitlerem i próby ugody były przygotowaniami do wojny i nowego podziału świata.

Jeśli prawdą są plotki o chorobie Putina która ma go pchnąć do wywołania wojny światowej to sytuacja geopolityczna przypomina tą z lat 1938 – 1939 kiedy to Związek Radziecki z III Rzeszą zaplanowały nowy podział Europy.

Źródło: The Sun/PP

fot. arch.

Facebook Comments