AktualnościCiekawostki

Szokująca przepowiednia dla Polski! Znany jasnowidz potwierdza czarne wizje

Znany astrolog, jasnowidz i specjalista numerologii przeanalizował układy astralne i przepowiednie dotyczące Polki. Najbliższy miesiąc może przynieść dramatyczne zmiany na mapie Europy i w życiu mieszkańców regionu.

r e k l a m a

Jan Benedykt Kościelny przeanalizował sytuację astrologiczną dla Polski i Polaków. Według jego obserwacji wkrótce nastąpi potężne przesilenie którego skutki będzie odczuwała cała Europa.

Jesteśmy w okolicach znaków Lwa i Raka jest to zawsze trudny czas. Jednak tym razem wyraźnie widać przesilenie skoncentrowane na granicach Polski – stwierdził jasnowidz.

Kościelny przeanalizował wizje wielu znanych jasnowidzów z całego świata. Wszyscy oni mówią o naszym regionie.

Niestety także moje obliczenia numerologiczne potwierdzają fakt, że mamy do czynienia ze swoistym zwrotem historii. Obraz jaki wyłania się z wizji i przepowiedni to powrót Europy do granic z roku 1991, czyli do czasów Związku Radzieckiego. – alarmuje Kościelny.

Wizjoner pytany o szczegóły wizji stwierdza, że najbliższy miesiąc pokaże na ile plan powrotu do granic ZSRR jest realny, czy jest to tylko plan czy realny scenariusz.

r e k l a m a

Białoruś już jest zdominowana przez Rosję a kraje Bałtyckie będą dla Putina celem w chwili gdy Finlandia i Szwecja wchodzą do NATO likwidując rosyjską przewagę na Bałtyku.

Taki przebieg wydarzeń powodowałby powrót do zimnej wojny na niespotykaną wcześniej skalę. Wojska NATO i Rosji Putina stałby naprzeciw siebie na Polskiej granicy.

Źródło: pp

fot. arch.

Facebook Comments

Jeden komentarz do “Szokująca przepowiednia dla Polski! Znany jasnowidz potwierdza czarne wizje

  • Słabe to, ale to kalkulacja okultysty po przeczytaniu wielu różnych ostrzeżeń z Nieba…niestety złe wnioski… Owszem istnieje nieb. ataku Niemiec na Polskę ale.zaxhwile.sami zginą!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *