Szokująca przepowiednia na rok 2022. Znany jasnowidz ujawnił nazwiska!

Znany jasnowidz i astrolog Jan Benedykt Kościelny ujawnił szokującą przepowiednie na rok 2022. Wizjoner ujawnił kluczowe nazwiska które wpłyną na przyszłość Polski i świata.

Jan Benedykt Kościelny, znany jasnowidz i astrolog ujawnił najnowszą wizję dotyczącą przyszłości Polski i świata. Według informacji jakie posiadł wizjoner na podstawie obserwacji astrologicznych rok 2022 ma być czasem przesilenia w historii ludzkości.

Rok 2022 jest pełen epokowych wydarzeń. Swoje apogeum osiągnie pandemia i ludzkość odkryje jej prawdziwy sens i cel. Jak wynika z moich obserwacji astrologicznych oraz konsultacji numerologicznych oczy całego świata będą skierowane na wschód. – stwierdza Kościelny.

Astrolog nieoczekiwania wskazał na kluczowe nazwiska w nadchodzących wydarzeniach.

Władymir Putin który marzy o powrocie Związku Radzieckiego czuje się przytłoczony dominacją Chin i USA. Unia Europejska stała się w jego rękach narzędziem które może w 2022 roku dzięki współpracy Rosji i Niemiec stać się czasem ostatecznym dla naszego regionu. – oznajmia wizjoner.

Jasnowidz wyjaśnia także prawdziwe oblicze epidemii COVID i jej epilog.

Jak wiele razy wskazywałem od początku ubiegłego roku, układy astrologiczne jasno wskazują na Chiny jako nie tylko źródło pandemii ale i beneficjenta globalnego kryzysu. Nieoczekiwanie oś zmian wskazuje także na Rosję która może włączyć się do rozgrywki o nowy globalny porządek.

Zapytany o konkrety, jasnowidz wskazał kolejne nazwisko polityka który zaważy na historii ludzkości w roku 2022.

Niestety muszę tu ujawnić bardzo złe wiadomości. Porządek ludzkości od 1945 roku gwarantowały Stany Zjednoczone. Na naszych oczach mocarstwo to upada. Wybór Joe Bidena który dokonał się z pomocą Rosji na co wskazują wyraźnie dane numerologiczne zakończył mocarstwową pozycję USA. Obecna administracja w Waszyngtonie skupiona jest na ideologicznym rozkładzie USA i świata a tym samym pozostawia globalną dominację dla Chin a samą Europę dla Moskwy i Berlina. – oznajmia Kościelny.

Rok 2022 ma być według jasnowidza przełomowy. Globalna zmiana sojuszy oraz nowy podział świata ma dokonać się według wizjonera w drugiej połowie roku. Kościelny wskazuje jednocześnie na ostatnią falę COVID która ma być najbardziej niszczycielska a tym samym być sygnałem do wprowadzenia nowego światowego porządku na zasadach Pekinu, Moskwy i Berlina.

Horoskop na rok 2022. Wszystkie znaki zodiaku

Źródło: portal-polski.pl

Fot. ilust.

Facebook Comments