CiekawostkiEzoterykaPolskaUkraina

Szokująca przepowiednia na temat końca wojny. Ucierpi także Polska

Znany jasnowidz Jan Benedykt Kościelny ujawnił najnowszą wizję na temat dalszego ciągu wojny na Ukrainie. Szokująca przepowiednia dotyczy także Polski.

J.B.Kościelny
J.B.Kościelny

Jan Benedykt Kościelny, znany jasnowidz, astrolog i specjalista numerologii ujawnił najnowsze przepowiednie na temat przyszłości wojny na Ukrainie.

Według Kościelnego wojna będzie trwała jeszcze przez co najmniej pół roku. Konflikt ma być sztucznie przedłużany przez rząd w Kijowie i USA w celu maksymalnego osłabienia Rosji. Według przewidywań jasnowidza, koniec wojny ma być niespodziewany.

Układy astrologiczne oraz badania oparte na analizach numerologicznych wskazują jako koniec wojny, jesień 2023 roku – stwierdza Kościelny.

Ciekawe mają być także okoliczności zakończenia wojny. Według jasnowidza wojnę zakończa niepokoje społeczne na Ukrainie i zmiana rządu w Kijowie.

Wizje, jakie skonsultowałem ze specjalistami kabały, tarota oraz numerologii z całego świta wyraźnie wskazują na społeczny aspekt zakończenia wojny. Sami Ukraińcy zmęczeni wojną mają dokonać zmiany elit na ugodowe i chętne do podjęcia rozmów pokojowych z Rosją – ujawnia Kościelny.

r e k l a m a

Taki rozwój wypadków jest możliwy z uwagi na zmęczenie wojną oraz podsycanie konfliktu przez zachód z USA na czele w celu osłabienia Rosji. Długie miesiące i krwawe ofiary po obu stronach nie przyniosły znaczących zmian terytorialnych. Od wielu miesięcy wojna straciła wszelki sens geopolityczny tak dla Rosji jak i Ukrainy.

Zmiany polityczne na samej Ukrainie wyraźnie widzimy w układach astronomicznych. Ich kulminacja nastąpi jesienią 2023 roku. Niestety także Polska znajdzie się w centrum nadchodzących wydarzeń – zdradza Jan Benedykt Kościelny.

Jasnowidz sugeruje, że zmiana elity politycznej w Kijowie spowoduje kolejną gigantyczną falę migracji z Ukrainy do Polski. Tym razem do naszego kraju napłyną osoby przeciwne pokojowi z Rosją oraz obawiające się konsekwencji za zbrodnie wojenne, których dopuszczały się obie strony konfliktu.

Szokująca przepowiednia wychodzi na jaw! Jasnowidz przypomina słowa świętego

Źródło: pp

fot.ilust.

r e k l a m a
Facebook Comments