112WIDEO

Zobacz szokujące zachowanie na przejściu dla pieszych. Zagrożone życie dzieci [WIDEO]

Dzięki nagraniu od świadka, które wpłynęło na skrzynkę “Stop Agresji na drodze” chełmscy policjanci ustalili kierowcę, który w rażący sposób popełnił wykroczenie na przejściu dla pieszych.

Kierowca volvo przejechał przez pasy w momencie, gdy znajdowała się na nich czwórka osób, w tym dwoje dzieci. O grożącym im niebezpieczeństwie ostrzegł ich klaksonem inny kierowca, który wcześniej się tam zatrzymał. 29-latek za swoje zachowanie został ukarany mandatem w kwocie 1,5 tysięcy złotych, a na jego konto wpadło” 15 punktów karnych.

Do zdarzenia doszło pod koniec lutego na ruchliwej ulicy Rejowieckiej w Chełmie. Kierujący samochodem marki Volvo przejechał przez przejście dla pieszych w momencie, gdy na pasach znajdowała się czwórka pieszych, w tym dwoje małych dzieci.

O grożącym pieszym niebezpieczeństwie ostrzegł ich sygnałem dźwiękowym inny kierowca, który wcześniej się tam zatrzymał.

Funkcjonariusze ustalili kierowcę. Okazał się nim 29-letni mieszkaniec powiatu chełmskiego. Mężczyzna został przesłuchany w charakterze sprawcy wykroczenia drogowego. Nie kwestionował swojej winy, został ukarany mandatem karnym w wysokości 1500 złotych, a na jego konto “wpadło” 15 punktów karnych.

źródło: policja.pl

fot./wideo: tamże

Facebook Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *