Terlikowski oskarża ks. Chmielewskiego. Padły poważne zarzuty!

Znany publicysta Tomasz Terlikowski – związany z mediami uważanymi za katolickie znów zaatakował ks. Dominika Chmielewskiego. Wobec duchownego padły poważne oskarżenia.

r e k l a m a

Ataki Tomasza Terlikowskiego na Dominika Chmielewskiego trwają. Tym razem publicysta stwierdził, że: „na naszych oczach powstaje sekta”. Według Terlikowskiego tworzy ją ksiądz Chmielewski.

Terlikowski próbuje także podważać nauki ks. Chmielewskiego dotyczące m.in. wizji przyszłości przedstawionej przez salezjanina pochodzącego z Bydgoszczy.

Terlikowski pisze: „Duchowny zna jeszcze więcej szczegółów przyszłości. Już niedługo ludzie będą tracić całe dorobki swojego życia, zawali się system finansowy całych państw, ludzie zostaną z niczym. Ludzie w to nie wierzą – przekonuje. Jasne jest także według niego, kto za tym stoi. „Wielki reset” to temat, który stale wraca w homiliach, wykładach, spotkaniach. A odpowiedzialni za niego są „globaliści”, Bill Gates czy George Soros.

r e k l a m a

Terlikowski wraca także do stosunku księdza Chmielewskiego do pandemii, wytykając mu brak logiki i konsekwencji w naukach.

„Jeśli coś w tym nauczaniu zaskakuje, to jedynie fakt, że kaznodzieja nie zwraca uwagi na to, iż sam sobie zaprzecza. Jeszcze kilka miesięcy temu głosił bowiem, że żadnej pandemii nie ma, że to, co się dzieje, jest spiskiem szatana skierowanym przeciwko Eucharystii i właściwemu wobec niej kultowi. Albo jest więc tak, że jeźdźcy apokalipsy już wyruszyli, a jednym z nich jest zaraza, albo zarazy nie było” – pisze Terlikowski

Ks. Dominik Chmielewski w ogniu krytyki! Zaatakował go katolicki publicysta

Źródło: pp

fot. arch.

r e k l a m a
Facebook Comments

6 komentarzy do “Terlikowski oskarża ks. Chmielewskiego. Padły poważne zarzuty!

 • 23 września 2022 o 17:47
  Permalink

  Wszystko wychodzi z ludzi z czasem, wszelkie maski opadają.

 • 23 września 2022 o 22:16
  Permalink

  To o czym mówi Kś Dominik już się dzieje na naszych oczach, ale są ludzie którzy do końca będą ślepi bo poprostu się boją.

 • 24 września 2022 o 11:05
  Permalink

  ,,PO OWOCACH MNIE PIZNACIE”. Owoce pracy duszpasterskiej ks. Chmielewskiego są niewyobrażalnie piękne i liczne.A co takiego zrobił dla wiernych pan Terlikowski poza paplaniną i wymądrzaniem się? Brak słów.

 • 24 września 2022 o 14:24
  Permalink

  Przez te wszystkie nagonki na księży poprzez złamanie ich dusz różnymi grzechami co czyni szatan i jego demony, który zbiera ostatnio widoczne zasługi w swoim świecie demonów i wyganych z nieba aniołów, zapomieliśmy o poświęceniach tych właśnie kapłanów, świętych i sióstr zakonnych którzy to nieustannie wypraszają łaski dla nas wybranych jako naród którego Bóg umiłował sobie szczególnie. Pamiętajcie Jezus Chrystus i jego aniołowie szczególnie Św. Michał Archanioł, Św. Rafael oraz Św. Gabriel w różnych kazaniach, orędziach daje nam poprzez niepokalane serce Maryi Naszej Królowej wskazówki do zbawienia naszych dusz działając również poprzez właśnie takich kapłanów jak ksiądz Dominik który nas uświadamia że życie zostało nam dane tylko jedno na Ziemi a czas jaki otrzymaliśmy powinniśmy wykorzystać do dążenia do świętości. Niestety ludzie pod uciskiem tych ciężkich czasów oraz różne zwłaszcza zaniedbania pod względem wiary zapominają komu mają służyć i nie rozumieją słowa Bożego.

 • 24 września 2022 o 17:12
  Permalink

  Panie Terlikowski, uważałam Pana za uczciwego człowieka i katolika. Bardzo stracił Pan w moich oczach. Komu Pan służy? Bo chyba nie Bogu.

 • 24 września 2022 o 19:31
  Permalink

  Panie Terlikowski szatan przez pana przemawia. Pana nie wyparzonym językiem niszczy najlepszych kapłanów, to jest cel szatana, zniszczyć kościół od środka

Możliwość komentowania została wyłączona.