Tragiczne potrącenia młodej kobiety [WIDEO +18]

Młoda kobieta w ciężkim stanie po potrąceniu na pasach! Policja opublikowała wstrząsające nagranie z wypadku.

Do licznych apeli o zwrócenie szczególnej uwagi i zachowanie ostrożności w rejonach skrzyżowań i przejść dla pieszych oraz zmniejszenie prędkości zwłaszcza gdy mamy ograniczoną widoczność nie zastosował się 61-letni kierujący osobowym fordem, który piątek (2 września) na wyznaczonym przejściu dla pieszych przy ulicy Wojska Polskiego potrącił 29-letnią kobietę. Piesza schodziła już z przejścia gdy wjechał w nią kierowca forda.  Kobieta z poważnymi obrażeniami trafiła do szpitala. Kierujący fordem będzie odpowiadał za spowodowanie wypadku drogowego. Kodeks karny przewiduje za to karę pozbawienia wolności do 3 lat.

r e k l a m a

Pamiętajmy o tym aby dostosować prędkość do natężenia ruchu na drodze, ale także do warunków atmosferycznych, szczególnie teraz w związku ze zbliżającym się okresem jesiennym. O szczególną ostrożność prosimy w godzinach porannego i popołudniowego szczytu, w rejonach przejść dla pieszych i skrzyżowań. Zwróćmy uwagę na bezpieczeństwo pieszych – niechronionych uczestników ruchu drogowego.

Bezpieczeństwo na drogach zależy od każdego z nas, a odpowiedzialne zachowanie na drodze, pomoże nam uniknąć niebezpiecznych sytuacji! Przypominamy także o rzeczy najważniejszej: nigdy nie siadajmy za kierownicę po alkoholu!

policja.pl

r e k l a m a
Facebook Comments

Jeden komentarz do “Tragiczne potrącenia młodej kobiety [WIDEO +18]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *