AktualnościCiekawostkiPolityka

Rafał Trzaskowski na imprezie – skandaliczne zachowanie nagrane!

Rafał Trzaskowski po intensywnej kampanii prezydenckiej oraz problemach zatrucia Wisły ma już czas na życie towarzyskie. Na jednej z klubowych imprez zażądał zmiany muzyki argumentując to swoją władzą nad miastem. To moje miasto … usłyszał DJ imprezy.

Podczas jednej z imprez w warszawskim klubie o pierwszej w nocy doszło do niemiłej sytuacji. Imprezę przerwał Rafał Trzaskowski żądając zmiany muzyki. Nie jest to niecodzienna sytuacja w klubach całej Polski jednak argument Trzaskowskiego był niespotykany.

Od godziny 21 “grupka urodzinowa” regularnie nękała DJ-ów, że muzyka nie taka, że powinna bardziej taneczna. Przewracali oczami i byli bardzo nieprzyjemni – donosi serwisowi pudelek.pl uczestnik imprezy.

Świadek zdarzenia relacjonuje, że po północy DJ-ki faktycznie zaczęły grać bardziej “taneczną” muzykę, ale niestety nadal nie trafiły w gusta Trzaskowskiego i jego znajomych.

Około pierwszej w nocy uaktywnił się Rafał Trzaskowski. Podszedł do DJ z żądaniem zmiany muzyki, gdyż „to jest jego miasto”.

Incydent został uwieczniony na nagraniu uczestnika imprezy.

Na podstawie: pudelek.pl

Facebook Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *