Ciekawostki

Ujawniono szokujący horoskop Putina! Zobacz co go czeka

Znany astrolog i specjalista numerologii, Jan Benedykt Kościelny postawił indywidualny horoskop Władymira Putina. Przyszłe losy zbrodniarza wojennego nie pozostawiają wątpliwości.

r e k l a m a

Znany astrolog, numerolog Jan Benedykt Kościelny na zlecenie portal-polski.pl przygotował indywidualny horoskop przywódcy zbrodniczej Rosji, Władymira Putina.

Nie powiem bym cieszył się z takich zleceń. Zajmowanie się takimi postaciami nie jest miłe. Podszedłem jednak do tego jak zawsze profesjonalnie. – mówi jasnowidz i astrolog.

Indywidualne horoskopy oparte na wiedzy astrologicznej i doświadczeniu mają najwyższą sprawdzalność. Korzystają z nich nie tylko osoby indywidualne ale i całe rodziny oraz firmy i instytucje.

r e k l a m a

Putin to waga, urodził się 7 października. Tu podobieństwa do astrologicznej wagi się kończą. Układ gwiazd jaki towarzyszył jego narodzinom w 1952 roku przypomina niestety układy jakie miały miejsce podczas przyjścia na świat wielu zbrodniarzy. Szczególnie rzuciło mi się tu podobieństwo do astrologicznego układu jaki miał miejsce w chwili narodzin Heinrich Himmler, niemieckiego zbrodniarza wojennego. – stwierdza astrolog.

Jak się okazuje Himmler urodził się tego samego dnia co Putin. Niestety los obu zbrodniarzy według Kościelnego potoczy się inaczej. Himmler został skazany na śmierć za zbrodnie wojenne w 1945 roku.

Putin nie jest typową wagą, widzimy to w jego czynach. Silne oddziaływanie planety Mars w chwili jego narodzin determinuje jego działanie i dalszy los. Jego decyzje w najbliższym czasie będą zaskakujące a wojna będzie towarzyszyła jego rządom do końca. – mówi Kościelny.

Co do samego końca bo to jest najciekawsze dla wszystkich. Niestety jego władza potrwa jeszcze do co najmniej przyszłego roku. Widać nawet wskazówki które świadczą o jej umocnieniu. Co do śmierci Putina mamy tu wyraźne dane numerologiczne. Nastąpi ona prawdopodobnie z przyczyn naturalnych i nie poniesie on konsekwencji za swoje czyny. – stwierdza jasnowidz.

Niestety przyszłość Putina nie zapowiada konsekwencji jakie powinien ponieść za swoje zbrodnie.

Niestety Putin podobnie jak obecnie Stalin będzie gloryfikowany przez swój naród. Dane astrologiczne wskazują niestety na to, że sami Rosjanie będą go otaczać czcią a pamięć w kraju o nim pozostanie dobra. – dodaje Kościelny.

Jako redakcja mamy nadzieję, że tym razem astrolog się myli a zbrodniarza z Kremla spotka sprawiedliwa i rychła kara.

r e k l a m a

Źródło: pp

fot.: ilust.

Facebook Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *