Ruszyli ratować wędkarza spod lodu. Ten, cały i zdrowy zgłosił się na policję
Dwie jednostki straży, policja i nurkowie ruszyli na poszukiwania wędkarza który miał wpaść pod lód. Akcja poszukiwań 70-latka niespodziewanie szybko dobiegła końca.
Na Jeziorze Rogowskim w województwie kujawsko-pomorskim wszystkie służby ruszyły na pomoc wędkarzowi. Zgłoszenie o mężczyźnie który wpadł pod lód uruchomiło dwie jednostki OSP oraz policję. Na pomoc wysłano także zespół nurków.
Alarm wywołał sprzęt jaki został na tafli lodu obok przerębla. Świadkowie podejrzewali, że właściciel sprzętu znalazł się pod lodem.
Niespodziewanie na policję zgłosił się 70-latek informując, że sprzęt jest jego i jest cały i zdrowy. Dyżurni policji i straży pożarnej zawrócili jednostki wysłane do poszukiwań a „zagubionemu” wędkarzowi oddano sprzęt.
Na podstawie: waszeradiofm.pl
fot. ilust.arch.PP
Facebook Comments

