AktualnościCiekawostkiEzoteryka

Padała data wkroczenie Polski do wojny! Pierwsze rosyjskie pociski spadną na te polskie miasta

Znany jasnowidz, którego przepowiednie uzyskały największa sprawdzalność w odniesieniu do wojny na Ukrainie ogłosił szokującą datę. Wkroczenie Polski jest już pewne!

Jan Benedykt Kościelny ogłosił szokującą przepowiednię. Według jasnowidza, specjalisty od astrologii oraz numerologii data początku wojny, w której bezpośredni udział weźmie Polska jest już określona.

Według jasnowidza, pierwsze uderzenie na zimie polskie miało nastąpić już w ostatnim tygodniu marca. Putin miał wykorzystać rozprężenie przedświąteczne do ataku prewencyjnego na Polskę oraz kraje bałtyckie.

Jak ustalił jasnowidz, zamach Państwa Islamskiego przerwał rosyjskie przygotowania do wojny.

Układy astroligiczne a zwłaszcza oddziaływanie Marsa wskazują, że Polska nieuchronnie znajdzie się w ogniu wojny. Moskwa wyznaczyła atak na kraje bałtyckie oraz Polskę na Wielkanoc. Zamach Państwa Islamskiego odroczył wojnę o kilka dni lub tygodni, ale mimo to jest ona nieunikniona. Podobna sytuacja miała miejsce w 1939 roku. Gdzie minimalne aspekty astrologiczne odwlekały wkroczenie Niemców do Polski o kilka tygodni – stwierdza Jan Benedykt.

Astrolog i wizjoner podkreśla, że wybory w Rosji miały zakończyć okres pokoju między Rosja i NATO, data wojny wyznaczona przez Putina obecnie przesuwa się po tym jak doszło do zamachu pod Moskwą.

Analizy numerologiczne konsultowane przez Jana Bendyka Kościelnego z ekspertami z całego świata wskazują, że wona między Rosją a NATO, w której głównym terytorium starcia będzie Polska może być odległa maksymalnie o kilka tygodni.

Niestety wojna jest nieunikniona. Wizje wskazują, że nie tylko Moskwa, ale i stolice Europy Zachodniej prą do niej. Niestety pierwszymi celami wojsk rosyjskich mogą stać się miasta takie jak Rzeszów, Suwałki, Białystok, Lublin i Warszawa. Co gorsza, wyjątkowe połączenie oddzIaływnaia Marsa i Plutona wskazuje na możliwość masowej zagłady co można utożsamiać z użyciem bronni atomowej. – alarmuje jasnowidz.

Według jasnowidza data wojny która spustoszy ziemie wschodniej Polski jest określona a jej odwlekanie związane jest z układem astrologicznym skorelowanym z numerologicznymi analizami.

Przepowiednie Jana Benedykta Kościelnego uzyskują najwyższą sprawdzalność dzięki współpracy polskiego jasnowidza z ekspertami z całego świata oraz jego wybitnej wiedzy astrologicznej.

Źródło: pp

fot. ilust.

 

Facebook Comments