112Aktualności

Wuefista miał mieć kontakty seksualne z 13-letnią uczennicą. W tle także nękanie!

Portal internetowy srem.naszemiasto.pl opisał sprawę nauczyciela wychowania fizycznego który miał mieć kontakty seksualne z 13-letnią uczennicą. Co gorsza, sprawę ma ukrywać dyrekcja szkoły.

r e k l a m a

Według informacji przekazanych przez portal srem.naszemiasto.pl w jednej ze szkół podstawowych na terenie Śremu miało dojść do skandalu pedofilskiego.

Według informatora portalu w śremskiej szkole miało dojść do kontaktów seksualnych nauczyciela wychowania fizycznego i jego 13-letniej uczennicy. Od sprawy odżegnuje się dyrekcja szkoły.

Zapewniam, że ta sprawa nie jest i nie będzie zamieciona pod dywan. Nie było takiej informacji, żeby dzieci miały nikomu nic nie mówić. Jeżeli nasi uczniowie mają jakieś pytania dotyczące tej trudnej sytuacji mogą się do nas zgłaszać -dyrektorka szkoły podstawowej powiedziała portalowi srem.naszemiasto.pl.

Sprawa jednak jest w toku i prowadzi ją lokalna policja pod nadzorem prokuratury. Na policje trafiło także zgłoszenie ze strony matki dziewczynki. Dotyczy ono jednak nękania a nie czynów o charakterze seksualnym.

Źródło: srem.naszemiasto.pl

fot. ilust.

r e k l a m a
Facebook Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *