Nagrano wybuch paniki w sklepie Ikea. Powody szokują! [WIDEO]

W mediach społecznościowych pojawiło się nagranie z jednego ze sklepów sieci Ikea. Powodem wybuchu paniki był 6-letni chłopiec!

Do sieci trafiło nagranie ze sklepu Ikea w Szanghaju w Chinach. Okazało się, że przyczyną wybuchu paniki był 6-letni chłopie!

r e k l a m a

W Chinach trwa paniczny lęk przez zakażeniem COVID. Ludzie boją się restrykcji związanych z zakażeniem. Chińskie władze zamykają ludzi na przymusowej kwarantannie po każdorazowym kontakcie z koronawirusem.

Gdy ogłoszono, że sklepie przebywa chłopiec mający pozytywny wynik na COVID, ludzie rzucili się do wyjścia aby uniknąć kwarantanny. Ochrona sklepu i policja próbowała powstrzymać przerażony tłum, jednak większość klientów zdołała się wydostać na zewnątrz.

W sklepie zatrzymano ponad 20 osób które zostały zmuszone do kwarantanny. Policja analizuje nagrania wideo aby zidentyfikować i wyłapać resztę klientów sklepu.

Nagranie ujawnione w sieci pokazuje jaka jest skala paniki w Chinach wynikająca z represji wobec osób zakażonych COVID oraz mających z nimi kontakt.

Źródło: tt/pp

fot.wideo: tt

r e k l a m a
Facebook Comments

Jeden komentarz do “Nagrano wybuch paniki w sklepie Ikea. Powody szokują! [WIDEO]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *