Internauci wyśmiali manipulacje Hołowni. Zdradziło go wino

Szymon Hołownia zaciekle walczy o swoje miejsce na scenie politycznej. Marginalizowany przez Platformę Obywatelską chwata się środków mających podtrzymać jego medialny byt. Tym razem internauci i komentatorzy wychwycili manipulacje jaką posłużył się w jednym ze swoich wpisów.

r e k l a m a

Szymon Hołownia lider ruchu Polska2050 wykreowanego po dobrym wyniku w wyborach prezydenckich z każdym miesiącem traci swoje poparcie. Elektorat Hołowni, rozczarowany brakiem inicjatywy swojego lidera jest konsumowany przez Platformę Obywatelską i inne ugrupowania.

Kolejna desperacka próba Hołowni by wejść do głównego nurtu dyskusji politycznej zakończyła się jego kompromitacją.

Pomysł sztabowców Hołowni by wybrać się na zakupy do Niemiec i podobne zrobić w Polsce by wykazać jak w Polsce jest drogo zakończył się kompromitacją.

Zrobiliśmy te same zakupy w sklepie tej samej sieci w Niemczech i w Polsce. Wydaliśmy tyle samo. Miały być niemieckie płace i polskie ceny, po siedmiu latach PiS mamy polskie płace, niemieckie ceny i sugestię zbierania chrustu w lesie. -napisał w Internecie Szymon Hołownia.

Internautom szybko wychwycić manipulację i wyśmiali polityka. Głos w tej sprawie zabrał także Krzysztof Stanowski z Kanału Sportowego.

Zajebiste porównanie. Wziął trzy razy droższe wino w Polsce, żeby się na koniec wynik zgadzał. Można było paragon zamknąć jakimś amarone za 300 złotych, wtedy efekt byłby jeszcze lepszy:) -napisał Stanowski.

Internauci byli równie szczerzy w swoich komentarzach. Poniżej publikujemy rachunki które miały być dowodem troski o Polaków lidera Polski2050 oraz kreatywności jego doradców od wizerunku.

Źródło: tt/pp

fot.arch./tt

Facebook Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.