112WarszawaWIDEO

380 km/h w BMW na S79?! Youtuber opublikował nagranie szaleńczej jazdy [WIDEO]

Moda na publikowanie w sieci filmów z wyczynów drogowych trwa. Jeden z yutuberów opublikował film w którym porusza się na podwarszawskiej publicznej drodze (S79) a licznik jego auta wskazuje prędkość 380 km/h!

Jeden z polskich youtuberów opublikował nagranie w którym jedzie on BMW na jednej z podwarszawskich dróg. Jak wynika z filmu, na liczniku prędkości jego auta widniało 380 km/h.

Szybko jednak ustalono, że twórca oszukał swoich widzów licząc na ich zainteresowanie. W rzeczywistości jego auto nie ma możliwości osiągania takiej prędkości.

Na potrzeby filmu i oszukiwania widzów, na liczniku auta naklejono nakładkę która miała wprowadzać w błąd oglądających film.

Wstępnie, że nie mógł pędzić ponad 380 km/godz., ponieważ samochód ten ma maksymalną prędkość znacznie niższą. Aby stworzyć wrażenie większej szybkości jazdy, kierowca nałożył na licznik specjalną nakładkę. Chciał w ten sposób popisać się przed oglądającymi jego „dokonania” – powiedział dla TVP w stanie likwidacji prokurator Piotr Skiba, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Warszawie.

Prokuratura umorzyła śledztwo przeciwko youtuberowi a ewentualnym ukaraniem mandatem karnym ma zając się policja.

Źródło: tvp w stanie likwidacji/pp

fot. arch.

wideo: x

Facebook Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *