112Z OSTANIEJ CHWILI

Szokujące zaginięcie polskiego miliardera! Drugi Kulczyk czy nieszczęśliwy wypadek?

Policjanci poszukują zaginionego 54-letniego Jerzego Krzanowskiego z Krościenka Wyżnego (woj. podkarpackie). To współzałożyciel znanej firmy działającej w branży meblarskiej i jeden z najbogatszych Polaków.

Biznesmen ostatni raz widziany był w czwartek w godzinach porannych. O zaginięciu miliardera policję powiadomiła rodzina. Według „Gazety Wyborczej” „od godz. 14 szuka go kilkadziesiąt osób: policjanci, strażacy, GOPR i lokalna grupa poszukiwawcza Legion Gerarda”. Poszukiwania koncentrują się w okolicach Krościenka Wyżnego, głównie w rejonie lasu Dębina i okolic.

Krzanowski ma około 178 cm wzrostu, szczupłą budowę ciała, twarz okrągła, krótkie siwe włosy. Mężczyzna nosi okulary. W chwili zaginięcia ubrany był w krótkie spodenki oraz koszulkę t-shirt w kolorze czarnym.

ABW szuka Kulczyka. Agenci sprawdzali doniesienia o miejscach pobytu „zmarłego” miliardera

Wszystkie osoby, które mogą mieć informacje o miejscu przebywania zaginionego, policja prosi o kontakt osobisty bądź telefoniczny z policjantami Komendy Miejskiej Policji w Krośnie przy ul. Lwowskiej 28, tel. 47 828 33 10 lub 112.

Źródło;pp

fot. GD

Facebook Comments