112

Zatrzymanie „Babci Basi”. 72-latka handlowała narkotykami

Piaseczyńscy kryminalni zatrzymali 72-letnią seniorkę, która w pudełeczkach po zapałkach sprzedawała narkotyki. Funkcjonariusze byli świadkami jednej z transakcji sprzedaży heroiny których dokonywała.

Kryminalni z Piaseczna ustalili, że istnieje prawdopodobieństwo, że w jednym z mieszkań na terenie gminy Piaseczno znajdują się środki psychoaktywne. Okazało się, że mieszka tam 72-letnia kobieta.

Funkcjonariusze koło południa zjawili się w okolicach posesji i potwierdzili swoje przypuszczenia. Stali się świadkami transakcji, której dokonała seniorka. 72-latka na oczach nieumundurowanych policjantów w pudełeczku po zapałkach przekazywała swojej 36-letniej klientce środki odurzające w postaci heroiny.

Obie kobiety zostały zatrzymane. 36-latka przyznała się funkcjonariuszom, że seniorka znana jest jej jako “Babcia Basia”, u której można nabyć heroinę.

r e k l a m a

Kryminalni przeszukali mieszkanie należące do 72-latki. Zastali w nim znanego im już z wcześniejszych narkotykowych zatrzymań 39-letniego mężczyznę. Ujawnili również kolejne środki odurzające, a także zeszyt z zapiskami świadczącymi o handlu narkotykami. Mężczyzna również trafił do policyjnej celi.

Wszystkie zatrzymane osoby usłyszały zarzuty. Wobec zatrzymanej seniorki prokurator zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru Policji. Postępowanie w sprawie nadzoruje Prokuratura Rejonowa w Piasecznie.

Źródło: policja.pl

fot.: tamże

r e k l a m a
Facebook Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *