AktualnościPolitykaPolska

Zbigniew Ziobro w ciężkim stanie! Potwierdzają się najgorsze informacje

Najbliżsi współpracownicy i przyjaciele byłego ministra sprawiedliwości i lidera Suwerennej Polski, Zbigniewa Ziobro potwierdzają niepokojące informacje. Ziobro ma być w ciężkim stanie a rokowania na temat jego zdrowia są niepokojące.

Zbigniew Ziobro niespodziewanie zniknął po wyborach parlamentarnych. Wielu oponentów politycznych i nieprzychylnych prawicy komentatorów sugerowało, że Ziobro udając się do szpitala symuluje chorobę, by uniknąć prześladowania przez nową koalicję oraz rząd „13 grudnia”.

Jak się okazuje i potwierdzają to liczne, ale nieoficjalne doniesienia, lider Suwerennej Polski trafił zaraz po wyborach do szpitala z rozpoznaniem bardzo złośliwego nowotworu.

Rokowania w przypadku tego typu choroby dają niewielkie szanse na wyzdrowienie a choroba błyskawicznie się rozprzestrzenia na kolejne organy.

Bardzo zły stan zdrowia byłego ministra nieoficjalnie potwierdzają jego najbliżsi współpracownicy. Sam Zbigniew Ziobro ani jego rodzina nie chcą opublikować oficjalnego oświadczenia w tej sprawie.

Źródło: pp

fot. ilust.

Facebook Comments

Jeden komentarz do “Zbigniew Ziobro w ciężkim stanie! Potwierdzają się najgorsze informacje

  • ******* są bezpieczne i skuteczne … szczególnie wobec stających okoniem wobec tzw. prezesa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *