CelebryciCiekawostki

Znany jasnowidz doradcą rządu!?

Znany jasnowidz, specjalista astrologii i numerologi zdradza kulisy swojej współpracy z rządem. Z usług wizjonerów i wróżek korzystają najbardziej wpływowe osoby.

Znany jasnowidz i astrolog Jan Benedykt Kościelny odniósł się do pytań o swoją współpracę z politykami i rządem. Okazuje się, że z usług wizjonerów i wróżek korzysta wiele wpływowych osób.

Mogę potwierdzić z całą mocą, że tak jak od setek a nawet tysięcy lat, rządzący korzystają z usług jasnowidzów, wróżbitów czy astrologów. Osobiście miałem okazje współpracować z kilkoma osobami ze świata polityki i byłem pytany o konsultacje przed bardzo ważnymi decyzjami. – oznajmia Kościelny.

Jasnowidz pytany o nazwiska udziela wymijających odpowiedzi.

W naszym zawodzie obowiązuje pewna etyka. To jest jak tajemnica lekarska. Nikt traktujący swoja pracę poważnie nie zdradzi ani nazwisk osób które do nas przychodzą ani spraw z jakimi przychodzą. – stwierdza jasnowidz.

Jan Benedykt Kościelny zdradza, że równie często jak politycy przychodzą do niego biznesmeni.

Poza politykami bardzo często prezesi największych firm sięgają po konsultacje astrologiczne czy numerologiczne. Jest to, można powiedzieć, praktyka powszechna. Oczywiście z uwagi na ostracyzm społeczny czy środowiskowy nikt tym się nie chwali, jednak wiedza oparta o tysiące lat badań nie może być ignorowana przez poważnych ludzi. – wskazuje Kościelny.

Zapytany o cennik takich usług, jasnowidz znów zasłania się tajemnicą zawodową. Nieoficjalnie wiadomo, że wśród jasnowidzów obowiązują ceny uznaniowe. Wielu z nich ma działalność gospodarczą i za swoje usługi wystawia faktury.

Przepowiednie i wróżby są dla wielu osób źródłem utrzymania a nawet prywatnych fortun. Najlepsi z nich jak np. Kościelny stale współpracują z największymi korporacjami oraz osobami ze świata polityki.

Nie ma ceny na spojrzenie w przyszłość. Nie ma takich pieniędzy które by wystarczyły na wizytę w przyszłości. Wiedza jaką przekazujemy swoimi klientom jest bezcenna. Pieniądze są tu nieprzystającą wartością do usług jakie oferuję. Często konsultuje pewne przepowiednie zupełnie za darmo. Osoby prywatne jakie się do mnie zwracają często potrzebują pomocy, wsparcia w trudnych decyzjach. – stwierdza jasnowidz.

Zapytaliśmy także jasnowidza o jego klientów. Skąd przychodzą jak się kontaktują?

Nie używam stron internetowych czy ogłoszeń. Klienci którzy mnie potrzebują znajdują mnie. Świat ezoteryki dzieli się na osoby które pod pozorem wróżb często oszukują osoby szukające pomocy. Takie osoby ogłaszają się w prasie, internecie czy zabiegają o popularność. Ja tego nie potrzebuje. Moją reklamą są wyniki i sprawdzalność przepowiedni.

https://portal-polski.pl/horoskop-na-rok-2022-wszystkie-znaki-zodiaku/10721/

Źródło:PP

fot. arch./ilust.

Facebook Comments