AktualnościCiekawostkiEzoteryka

Znany jasnowidz o proteście rolników. Padły szokujące słowa!

Znany jasnowidz, specjalista astrologii i numerologii, Jan Benedykt Kościelny przekazał najnowsze przepowiednie dotyczące protestu rolników. Szokująca wizja może spełnić się w ciągu kilku tygodni!

Jan Benedykt Kościelny, znany jasnowidz, z którego usług korzystają między innymi prezesi dużych firm oraz politycy przekazał najnowsze wizje dotyczące sytuacji w Polsce, Europie i na świecie. Kluczowe dla nadchodzących tygodni i miesięcy są protesty rolników.

J.B.Kościelny
J.B.Kościelny

Od połowy grudnia obserwujemy wyjątkowe oddziaływanie układu Marsa i Wenus oraz potwierdzone przez analizy numerologiczne przesilenie. Identyczna sytuacja miała miejsce w 1848 i 1849 roku. Jak wiadomo w tym okresie przetoczyła się przez Europę tak zwana „Wiosna Ludów” która oddziaływała także na Amerykę Północną – stwierdza jasnowidz.

Wizjoner pytany o odniesienie tej sytuacji do czasów współczesnych nie pozostawia złudzeń.

Wszystkie analizy tak astrologiczne jak i te oparte o kabałę i numerologie wskazują bezsprzecznie, że Europa i półkula północna stoją przed ogromnym przesileniem, niespotykanym od połowy XIX wieku. Powstania ludowe, z jakimi mamy do czynienia mogą doprowadzić do zmiany rządów w wielu krajach. Niestety nie obędzie się bez wydarzeń, które okryją hańbą tak rządzących jak i niektóre narody. – oznajmił Jan Benedykt Kościelny.

Jasnowidz dopytywany o szczegóły wskazuje konkretne daty i miejsca nadchodzących wydarzeń.

Polska znów staje przed historyczną próbą i szansą. To tu wkrótce skoncentrują się siły, które zdecydują czy Europa a tym samym półkula północna zaznają zmian politycznych, jakich nie notowano od końca XIX wieku czy zostaną one zatrzymane. Niestety kluczowe będą tu kroki mocarstw takich jak Rosja oraz postawa Niemiec. Układy astrologiczne które można nazwać „krwawymi” wskazują na niepochlebną rolę tych krajów w nadchodzących wydarzenia. – mówi Kościelny.

Jasnowidz jednoznacznie nie wskazał czy nowa „wiosna ludów” przyniesie ostateczne zmiany w polityce Europejskiej. Jasnowidz sugeruje, że wydarzenia, jakie wskazują układy astrologiczne potwierdzone przez analizy numerologiczne są uzależnione od postawy samych ludzi podejmujących działania, ich determinacji i dowadze.

Nie raz w swoich przepowiedniach jasnowidz potwierdził rolę „wolnej woli” jako często przeciwstawną „woli niebios” co potwierdzają nie tylko wróżbici i astrolodzy, ale i liczne religie na całym świecie.

Źródło: pp

fot. ilust.

Facebook Comments