Znany jasnowidz ostrzega! Grudzień z przełomowymi wydarzeniami

Znany jasnowidz, specjalista astrologii i numerolog Jan Benedykt Kościelny podzielił się najnowszą wizją. Według niego, listopadowe wydarzenia były tylko wstępem do dramatycznych zmian jakie czekają świat i Polskę!

Jan Benedykt Kościelny jest obecnie jednym z najbardziej cenionych jasnowidzów w Polsce. Jego wizje dotyczące ostatnich wydarzeń na polskiej granicy oraz kolejnej fali pandemii sprawdziły się z niezwykłą dokładnością.

Kościelny podzielił się z czytelnikami swoimi obserwacjami dotyczącymi nadchodzącego miesiąca.

Jak wiedzą wszyscy związani z astronomią i astrologią, miesiąc jest związany z aktywnością księżyca. 19 listopada obserwowaliśmy niezwykłe zaćmienie tego ciała niebieskiego jakie zdarza się raz na kilkaset lat. Niewiele osób zwróciło na to uwagę ale był to moment przełomowy dla losów naszego regionu i świta. Właśnie wtedy mieliśmy kulminację napięcia granicy przed którą ostrzegałem. Niestety obserwacje astrologiczne i analiza numerologiczna wskazuje, że było to tylko preludium zjawisk znacznie gorszych. – mówi jasnowidz.

Kryzys na granicy zdaje się wygasać. Obecnie tematem numer jeden jest nowa mutacja COVID. Zapytaliśmy Kościelnego co na ten temat mówią gwiazdy i przepowiednie.

COVID i cała pandemia to są zjawiska o charakterze społecznym i gospodarczym. Są to tylko elementy gry, powiedziałbym objawy choroby a nie sama choroba. To czy będą kolejne lockdown`y czy nie są to decyzje polityczne. Kraje o charakterze totalitarnym jak Rosja czy Chiny mogą dowolnie sterować tym zjawiskiem i wykorzystywać je do swoich celów. – stwierdza Kościelny.

Jednak jakie ma to ma znaczenie i o jaką „grę” chodzi?

Mam tu same złe wiadomości. Napięcie na granicy tak samo jak kolejna fala COVID mają jeden cel. W naszym regionie w najbliższych tygodniach lub nawet dniach dojdzie do kluczowych zmian. Moje informacje jakie czerpie z wnikliwych obserwacji astrologicznych i analiz numerologicznych znajdują potwierdzenia w doniesieniach wywiadów całego świata. – odpowiada Kościelny.

Jasnowidz zapytany o szczegóły nadchodzących wydarzeń, roztacza czarne wizję grudnia 2021.

Listopad zgodnie z moimi przewidywaniami przyniósł pasmo przesileń. Było to preludium. Scena jest gotowa na to co wyraźnie wskazują gwiazdy od wielu miesięcy i o czym nieustannie mówię i ostrzegam. Między Chinami a Polską rozciąga się pas napięć. Pierwszy był Afganistan, teraz problemy skupiają się już bliżej nas i kluczowe wydarzenia rozegrają się tuż obok nas. Gwiazdy wyraźnie wskazują na dramaty, śmierć i walki jakie rozgorzeją w regionie między Polską, Białorusią, Rosją i Ukrainą… niewykluczone, że to początek jeszcze większych globalnych zmian. – ostrzega jasnowidz.

Zapytaliśmy jasnowidza o konkretne konsekwencje dla Polski nadchodzących wydarzeń.

Niestety Polska poniesie ogromne koszty gospodarcze i społeczne nadchodzących wydarzeń. Astrologiczny układ wskazuję, że Polska nie będzie zagrożona fizycznym atakiem. Ale poniesie największe konsekwencję narastającego kryzysu i zostanie osamotniona w swojej walce na rubieżach Unii Europejskiej.

Czy wydarzenia o których mówi jasnowidz znajdą swój kres i kiedy możemy spodziewać się spokoju na granicy i wewnątrz kraju?

Nie lubię straszyć czy roztaczać czarnych wizji. Niestety jednak to co przyniesie nadchodzący rok wygląda fatalnie i szczerzę muszę powiedzieć, że nie widać końca kryzysu. To co wskazują układy astrologiczne, numerologia oraz potwierdzają inne źródła wskazuje na bardzo złe miesiące a nawet lata dla naszego regionu, kraju i terenów rozciągających się od Chin po Polskę.

https://portal-polski.pl/polskie-wulkany-wizja-przyszlosc/8810/

Źródło: portal-polski.pl

fot.ilust./arch.

Facebook Comments