PolitykaPolskaZ OSTANIEJ CHWILI

Znany polityk Lewicy poszukiwany za gwałt!

30-letni Jakub B. wschodząca gwiazda Lewicy miał zaginąć 22 września. Nowe fakty wskazują na to, że zaginięcie było sfingowane a polityk ukrywa się w związku z oskarżeniem go o napaść seksualną!

r e k l a m a

Jakub B. 22 września brał udział w szkleniu w hotelu Hilton w Krakowie. Po tym jak widziano go tam ostatni raz miało dojść do jego tajemniczego zaginięcia.

Jak się okazało, zaginięcie mogło być sfingowane a polityk zaczął ukrywać się w związku z oskarżeniem go o napaść seksualną!

27 września media obiegła informacja, że sprawa może mieć charakter kryminalny. Portal tvp.info przekazał, że na policję zgłosiła się kobieta, która miała zostać zgwałcona przez Jakuba B.

Policja pod nadzorem prokuratury bada sprawę. Trwają poszukiwania młodego polityka.

Z informacji do jakich dotarli nasi dziennikarze, nie jest to pierwsza kryminalna sprawa w którą zaangażowany jest polityk Lewicy. Wcześniejsze jego występki miały być zacierane. Także w tej sprawie policja bada wątek w którym doszło do próby zacierania śladów gwałtu.

W chwili „zaginięcia” Jakub B. ubrany był w czarną bluzę z kapturem i dżinsowe spodnie. Mógł odjechać grafitowym Renault Megane z rejestracją KNS 0453N. Polityk ma 30 lat, 180 cm wzrostu, brązowe oczy, ciemnobrązowe włosy i brodę.

r e k l a m a

Jakub B. mógł zmienić wygląd i wyjechać za granicę. Policja prosi o pomoc i wszelkie informację na temat miejsca w którym obecnie może znajdować się poszukiwany.

Źródło: PP

fot. arch. GD

Facebook Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *