ŻUŻEL: Pełen terminarz PGE Ekstraligi 2021!

PGE Ekstraliga ogłosiła terminarz na sezon 2021. Rozgrywki wystartują 3 kwietnia w sobotę. Zakończenie sezonu planuje się na 26 września 2021 roku.

1. kolejka

3 kwietnia:

MrGarden GKM Grudziądz – Betard Sparta Wrocław

Motor Lublin – Eltrox Włókniarz Częstochowa

4 kwietnia:

eWinner Apator Toruń – RM Solar Falubaz Zielona Góra

Fogo Unia Leszno – Moje Bermudy Stal Gorzów

2. kolejka

9 kwietnia:

RM Solar Falubaz Zielona Góra – MrGarden GKM Grudziądz

Betard Sparta Wrocław – eWinner Apator Toruń

11 kwietnia:

Eltrox Włókniarz Częstochowa – Fogo Unia Leszno

Moje Bermudy Stal Gorzów – Motor Lublin

3. kolejka

16 kwietnia:

Eltrox Włókniarz Częstochowa – RM Solar Falubaz Zielona Góra

Fogo Unia Leszno – eWinner Apator Toruń

18 kwietnia:

MrGarden GKM Grudziądz – Moje Bermudy Stal Gorzów

Motor Lublin – Betard Sparta Wrocław

25 kwietnia – data rezerwowa

4. kolejka

30 kwietnia:

eWinner Apator Toruń – MrGarden GKM Grudziądz

RM Solar Falubaz Zielona Góra – Motor Lublin

2 maja:

Moje Bermudy Stal Gorzów – Eltrox Włókniarz Częstochowa

Betard Sparta Wrocław – Fogo Unia Leszno

5. kolejka

7 maja:

MrGarden GKM Grudziądz – Fogo Unia Leszno

Motor Lublin – eWinner Apator Toruń

9 maja:

Eltrox Włókniarz Częstochowa – Betard Sparta Wrocław

RM Solar Falubaz Zielona Góra – Moje Bermudy Stal Gorzów

6. kolejka

14 maja:

Fogo Unia Leszno – RM Solar Falubaz Zielona Góra

MrGarden GKM Grudziądz – Motor Lublin

16 maja:

eWinner Apator Toruń – Eltrox Włókniarz Częstochowa

Betard Sparta Wrocław – Moje Bermudy Stal Gorzów

21-23 maja – data rezerwowa

7. kolejka

28 maja:

Eltrox Włókniarz Częstochowa – MrGarden GKM Grudziądz

Moje Bermudy Stal Gorzów – eWinner Apator Toruń

30 maja:

Motor Lublin – Fogo Unia Leszno

RM Solar Falubaz Zielona Góra – Betard Sparta Wrocław

8. kolejka

4 czerwca:

Eltrox Włókniarz Częstochowa – Motor Lubin

Betard Sparta Wrocław – MrGarden GKM Grudziądz

6 kwietnia:

RM Solar Falubaz Zielona Góra – eWinner Apator Toruń

Moje Bermudy Stal Gorzów – Fogo Unia Leszno

9. kolejka

11 czerwca:

eWinner Apator Toruń – Betard Sparta Wrocław

Fogo Unia Leszno – Eltrox Włókniarz Częstochowa

13 czerwca:

MrGarden GKM Grudziądz – RM Solar Falubaz Zielona Góra

Motor Lublin – Moje Bermudy Stal Gorzów

18-20 czerwca – data rezerwowa

10. kolejka

25 czerwca:

RM Solar Falubaz Zielona Góra – Eltrox Włókniarz Częstochowa

Moje Bermudy Stal Gorzów – MrGarden GKM Grudziądz

27 czerwca:

eWinner Apator Toruń – Fogo Unia Leszno

Betard Sparta Wrocław – Motor Lublin

11. kolejka

2 lipca:

Eltrox Włókniarz Częstochowa – Moje Bermudy Stal Gorzów

Motor Lublin – RM Solar Falubaz Zielona Góa

4 lipca:

Fogo Unia Leszno – Betard Sparta Wrocław

MrGarden GKM Grudziądz – eWinner Apator Toruń

18 lipca – data rezerwowa

12. kolejka

23 lipca:

eWinner Apator Toruń – Motor Lublin

Fogo Unia Leszno – MrGarden GKM Grudziądz

25 lipca:

Moje Bermudy Stal Gorzów – RM Solar Falubaz Zielona Góra

Betard Sparta Wrocław – Eltrox Włókniarz Częstochowa

13. kolejka

30 lipca:

Eltrox Włókniarz Częstochowa – eWinner Apator Toruń

Motor Lublin – MrGarden GKM Grudziądz

1 sierpnia:

Moje Bermudy Stal Gorzów – Betard Sparta

Wrocław RM Solar Falubaz Zielona Góra – Fogo Unia Leszno

14. kolejka

20 sierpnia:

MrGarden GKM Grudziądz – Eltrox Włókniarz Częstochowa

Betard Sparta Wrocław – RM Solar Falubaz Zielona Góra

22 sierpnia:

eWinner Apator Toruń – Moje Bermudy Stal Gorzów

Fogo Unia Leszno – Motor Lublin

Faza finałowa

15. kolejka

5 września – półfinały

16. kolejka

12 września – półfinały – rewanże

17. kolejka

19 września – finał, mecz o 3. miejsce

18. kolejka

26 września – finał – rewanż, mecz o 3. miejsce – rewanż

Na podstawie: PGE EKSTRALIGA

Facebook Comments