PolitykaPolskaUkraina

Cejrowski ostro o Załenskim: wróg Polski gorszy od Putina…

Na antenie Radia Wnet, Wojciech Cejrowski wypowiedział się na temat Wołodymira Załenskiego. Określił go nie tylko wrogiem Polski ale stwierdził, że jest bardziej niebezpieczny niż Putin.

r e k l a m a

Podczas rozmowy na antenie Radia Wnet, Wojciech Cejrowski, znany podróżnik i komentator polityczny wypowiedział się na temat Wołodymira Załenskiego – prezydenta Ukrainy.

Według Cejrowskiego, Załenski to wróg Polski.

To raczej wróg Polski, bo za Wołyń nie przeprosił do tej pory, a pieniążki bierze z Polski – mówił Cejrowski.

Podróżnik ocenił także postępowanie Putina, oceniając jego działania jako racjonalne w odróżnieniu od postępowania Załenskiego.

Zełenski wzywa NATO, żeby prewencyjne uderzenie atomowe zrobić na Rosję. To w tej sytuacji w Ameryce to oceniono (…), że ześwirował. Poprzednio myśleliśmy, że świrem jest Putin. Doszliśmy do wniosku – ja z panem – w tej rozmowie, że wycofano się z tego, że jednak nie świr, klepki mu się nie poprzesuwały, tylko zbrodniarz wojenny – stwierdził Cejrowski.

reklama

Trzeba się rakiem wycofać z kontaktów ze świrem. Trzeba grać na zmianę reżimu na Ukrainie. Przecież ten człowiek jest niepoczytalny. I jeszcze zapisuje się do NATO – podkreślił.

Cejrowski stwierdził, że winę za toczącą się wojnę i brak rozmów pokojowych ponosi głównie prezydent Ukrainy. Jednocześnie podróżnik nawołuje do zmiany reżimu na Ukrainie i odsunięcie Załenskiego od władzy.

Źródło: RadioWnet/pp

fot. arch. GD

r e k l a m a
Facebook Comments

Jeden komentarz do “Cejrowski ostro o Załenskim: wróg Polski gorszy od Putina…

  • Panie Wojciechu, ale jak dwaj nasi wrogowie się biją to chyba dobrze. A nie dobrze by było gdyby jeden wróg wzmocnił się kosztem pokonanego, Nieprawdaż, dlatego staramy się wspierać równowagę na polu walki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *