CiekawostkiEzoterykaPolska

Najbardziej nawiedzony dom w Polsce? Mieszkańcy wsi boją się do niego zbliżać!

Opuszczony dom w jednej z podbydgoskich wsi jest nazywany „najbardziej nawiedzonym domem w Polsce”. Łowcy duchów odkryli jego mroczną historię.

Opuszczony dom w Łochowie – wsi położonej obok Bydgoszczy jest omijany nawet przez okolicznych mieszkańców. Posesja opuszczona od lat wciąż skrywa szokujące tajemnice.

W „nawiedzonym domu” doszło już do kilku tragedii.

Przyczyną dziwnych zjawisk w nawiedzonym domu ma być jego historia.

Pierwszy właściciel i budowniczy obiektu miał popełnić samobójstwo na jego terenie z uwagi na problemy z wykończeniem inwestycji.

Od tego czasu w domu i okolicy ma straszyć jego duch.

Mieszkańcy donoszą o dziwnych dźwiękach dochodzących w nocy z obiektu oraz zjawach, jakie miały ukazać się śmiałkom zbliżającym się do posesji.

Klątwa nawiedzonego domu miała przyczynić się do kolejnej tragedii na jego terenie. Jeden z potencjalnych kupców posesji zginął podczas zwiedzania obiektu. Wpadł on do studni w podłodze a jego ciało było długo poszukiwane.

Mieszkańcy okolicy przypisują do tego miejsca wiele niewyjaśnionych zjawisk. Wielu świadków wspomina o zjawach, jakie się tam pojawiają oraz dziwnych odgłosach przy próbach zbliżenia się do posesji. Świadkowie jednak nie chcą wypowiadać się oficjalnie bojąc się klątwy opuszczonego domu.

Źródło: pp

fot. arch.

 

Facebook Comments